Bitcoin Unlimited виділяють сотні тисяч доларів проектам, які розвивають біткоіни. Успей подати заявку!

Незважаючи на те, що найважливіше нововведення - рішення Накамото для досягнення децентралізованого консенсусу вступило в силу 8 років тому, на конференції стало ясно, що ця цифрова валюта вимагає подальшого розвитку. Розвиток повинно включати в себе продовження емпіричних досліджень, рішення задачі масштабування, усунення проблеми пляшкового горлечка, контроль якості та збільшення прийняття серед користувачів.

Bitcoin Unlimited надає гранти на суму кілька сотень тисяч доларів США тим, хто може в цьому допомогти. Метою цього поста є визначення структури, яка дозволить спільноті отримати фінансування для видатних проектів і наблизить плани Сатоши до реальності.

Коло інтересів

Дослідження на довгострокову перспективу - невелика кількість фінансування Bitcoin Unlimited передбачили для проектів, термін впровадження яких більше одного року (наприклад, рішення для масштабування), хоча в основному увага приділяється проектам, які реалізовуються швидше, ніж за рік .

Хорошим прикладом стануть зусилля лідера Xthin, Петера Ціппер: він придумав і зробив об'єктивно вимірні поліпшення робочої чсет біткоіни і робота за шість місяців була в основному закінчена.Емпіричні дослідження - представляють інтерес ті з них, які покликані усунути проблему пляшкового горилшка ви обчисленнях.

Контроль якості - проекти з відкритим вихідним кодом часто відчувають нестачу в тих останні штрихи, які роблять комерційні продукти такими зручними для користувача. Вітаються поліпшення документації, пропозиції щодо покращення сайту Bitcoin Unlimited, автоматичне регресійне тестування релізів BU.

Підтримка - прославляння чудово виконаної роботи також дуже важливо, щоб отримати підтримку в умах і серцях. Необхідні проекти, які покращать взаєморозуміння між Майнер і лідерами індустрії, а також переведуть на новий рівень обговорення в науковому співтоваристві.

Тут ви можете знайти ще ідеї: // bitco. in / forum / threads / bitcoin-unlimited-proposed-development-roadmap. 1401 /

Формат пропозицій

Довжина опису повинна відповідати запитуваної суми фінансування. Наприклад, опис на 2 або 3 сторінки виявиться достатнім, якщо запитується сума $ 3000, в той час, як опис на 10 або більше сторінок буде потрібно, якщо проект запитує $ 100 000.

 1. Назва проекту

Надайте інформативне назва проекту.

 1. біткоіни адресу

Вкажіть біткоіни адреса, який буде використовуватися для отримання платежів, в тому випадку, якщо учасники BU вирішать виділити фінансування вашого проекту.

 1. Анонс проекту

Не більше 150 слів, в яких міститься коротке резюме вашого проекту.

 1. Цілі

Цілі проекту повинні бути заявлені очевидним чином. Цілі мають бути визначені так, щоб їх досягнення можна було об'єктивно виміряти.

 1. Тривалість реалізації проекту

Вкажіть дати початку і закінчення проекту.Тривалість проекту обмежена: максимум 12 місяців.

 1. Команда проекту

Список людей, які будуть займатися проектом, а також їх вміння і завдання. Якщо участь у проекті передбачає найм людей, яких ще немає в команді, опишіть вміння, які вимагаються від кандидатів. Запропонованого вання, надані людьми, невідомими для Bitcoin Unlimited, повинні мати підтвердження кваліфікації і досвіду, а також додатки (наприклад, резюме).

 1. Підсумки роботи, готової до теперішнього часу

Підсумки роботи, яка вже виконана в рамках даного проекту (не залежно від того, чи була ця робота зроблена запропонованої командою), і причини для продовження проекту.

 1. Опис дій

Розділіть великий проект на кілька завдань, які, при успішному їх завершенні, приведуть до заявлених цілей проекту. Включайте оцінку в людино-годинах і очікувані дати завершення для кожного завдання.

 1. Очікувані проблеми і зони не впевненості

Визначте ризики (технічні, політичні, ринкові та інші) і опишіть стратегію того, як їх уникнути.

 1. Бюджет

Підготуйте проект бюджету, включивши в нього всі витрати. Для роботи, яка буде зроблена на добровільних засадах, вкажіть відповідну ставку при погодинній оплаті і відзначте її як "добровільний внесок." Якщо необхідне вам фінансування не покриває витрати на проект або покриває їх частково, поясніть, як буде отримана недостатня суму. Якщо проект фінансується спільно з ким-небудь, вкажіть джерела фінансування, загальну суму і чи залежить це фінансування від рішення BU.

 1. Вплив

Опишіть очікуваний вплив, яке успішне впровадження проекту надасть на біткоіни в плані його масштабованості і просування ідеї тимчасових електронних готівки.

Подача пропозицій

Пропозиції розміщуються як "нова тема" на форумі біткоіни (Bitcoin Forum) в підрозділі форуму під назвою "Bitcoin Unlimited." Читачі зможуть прокоментувати вашу пропозицію або задати питання, на який представники вашої команди зможуть відповісти в тій же темі. Ви можете змінювати свою пропозицію на основі громадських поправок, до тих пір, поки тема не буде закрита для голосування.

Оцінка пропозицій

Bitcoin Unlimited забороняє витрачати фонди BU без голосування учасниками BUIP. Після того, як пройде відрізок часу, визнаний Президентом BU достатнім, тема пропозиції будуть закрита, і почнеться голосування BUIP, доступне для учасників Bitcoin Unlimited. Успішні проекти отримають фінансування в біткоіни на вказаний ними при реєстрації рахунок - по частинах або цілком, як вирішить Президент. (Зверніть увагу, що тут слабо описуються особливості BUIP, хоча організатори кажуть, що це питання ще відкритий для дискусій.)

Граничний термін подачі заявок

Пропозиції приймаються на постійній основі протягом одного року або до тих пір, поки готівку кошти не будуть вичерпані.