Технологія біткоіни виходить у вищу лігу

Цифрові валюти перестали бути сферою виключно стартапів і ентузіастів. Новини останніх тижнів показують, що великі компанії почали звертати свою увагу на індустрію криптовалюта, а точніше на технологію, яка лежить в її основі - ланцюжок блоків, яка може дуже сильно змінити базові принципи, що лежать як в повсякденних побутових питаннях, так і в наших фінансових взаєминах.

За останні шість місяців багато хто зрозумів, що "біткоіни - це більше, ніж просто криптовалюта". Як зазначив Брайан Келлі, засновник Kelly Capital, "Ми вже пройшли момент емоційного здивування і тепер уже чітко бачимо, як використовувати інструмент, в який проінвестовані мільйони доларів".

CNBC уже зазначало близько півроку тому, що інвестори і підприємці активно розмірковують над варіантами застосування технології ланцюжка блоків, яка лежить в основі біткоіни. Її потенціал значно ширший, ніж тільки валютний формат.

Сьогодні більше десятка великих банків і високотехнологічних компаній почали заходити в індустрію ланцюжка блоків, в тому числі такі, як Seagate, Nasdaq, IBM, Samsung, UBS, Barclays, Banco Santander і Intel - і це тільки деякі з гравців.