Біткоіни-стартапи підкорюють технологічний сегмент Європи

Рейтинг 50 найбільш швидкозростаючих технологічних компаній Європи з капіталізацією до $ 1 млрд. За версією Tech Tour, поповнився представниками біткоіни і блокчейн-індустрії.

Вже другий рік поспіль ресурс Tech Tour спільно з International Venture Club і Silverpeak Technology Investment Banking публікує в Швейцарії доповідь про 50 найбільш швидкозростаючих технологічних європейських стартапи. У цьому списку представлені найбільш динамічно розвивають представники технологічних компаній, які претендують на роль майбутніх "єдинорогів".

Tech Tour спільно з Silverpeak Investment Bank, Accel Partners, DN Capital, Earlybird і Highland Europe вивчили більше 175 приватних європейських технологічних гравців вартістю до $ 1 млрд. За словами комісії відібрані 50 компаній створюють близько 8000 робочих місць і оцінюються сумарно більш ніж в $ 14, 2 млрд.

У порівнянні з торішнім рейтингом склад учасників топових європейських технологічних стартапів суттєво оновився за галузевою ознакою. Основні зміни відбулися в Фінтех-сегменті рейтингу, в нього додалися два блокчейн-стартапу: BitFury (один з провідних виробників обладнання для Майнінг біткоіни і провайдерів блокчейн-інфраструктури) і Blockchain (сервіс онлайн-зберігання криптовалюта біткоіни і провайдер блокчейн-транзакцій), а також майнінговая компанія KnCMiner (майнінг біткоіни).

Присутні в цьому списку стартапи BitFury, Blockchain і KnCMiner охоплюють всі напрямки біткоіни-екосистеми: Майнінг, зберігання і транзакції.Це говорить про факт визнання біткоіни-індустрії, як невід'ємної частини Фінтех-сегмента. І якщо рік тому на кріптовалютную сферу дивилися, як на елемент дивацтва, то сьогодні це вже визнане технологічне напрямок.