Біткоіни стартап з продажу канабісу з Сіетла залучив $ 1, 5 млн

POSaBIT, кріптовалютний стартап з Сіетла, який працює з легальними торговими точками з продажу медичної марихуани (канабісу), привернув $ 1, 5 млн. Інвестицій.

В раунді брали участь кілька ангел-інвесторів з Сіетла, імена яких не розкриті, а також інвестиційна фірма Digital Currency Group і Нью-Йорка.

Згідно із заявою компанії, інвестиції будуть спрямовані на розвиток бізнесу POSaBIT. Стартап також представив деякі відомості про саму платіжної платформі і продажах в штаті Вашингтон, легалізувати марихуану в 2012 році.

"Вже більше 25 магазинів в штаті Вашингтон використовують платформу POSaBIT для забезпечення безпечних і ефективних платіжних рішень для своїх клієнтів, і ці магазини вже обробили понад $ 2 млн. В цифрових валютах", - розповіли в компанії.

У відповідності зі своєю місією, POSaBIT був серед тих, хто голосно відстоював свою позицію, коли законодавці штату Вашингтон забороняли приймати btc місцевим фірмам з продажу канабісу.

Заходи законодавців, в кінцевому рахунку, зазнали невдачі, а команда POSaBIT завжди стверджувала, що її підхід до платежів означає, що власники магазинів могли б бути в меншій мірі залежні від готівки - оскільки вони, в основному, не мають доступу до банківській системі через норм федерального законодавства.

Хочете більше новин? Facebook .Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!