Біткоіни-стартап circle офіційно заробив в Великобританії і став партнером Barclays

Уряд Великобританії офіційно дозволив біткоіни-стартапу Circle здійснювати діяльність на території Сполученого Королівства, підкреслюючи тим самим своє прагну е створити з Лондона провідний світовий Фінтех-центр.

Основний фінансовий регулятор країни - The Financial Conduct Authority - видав Circle ліцензію на здійснення електронних грошових операцій. Нагадаємо, компанія надає сервіс грошових переказів, використовуючи в тому числі і біткоіни. У Circle називають свою інфраструктуру "соціальними платежами" за рахунок мінімальних комісійних витрат.

Circle вдалося отримати ліцензію завдяки участі в державній ініціативі Innovation Hub, яка покликана сприяти розвитку технологічних проектів на території Великобританії.

Отримавши схвалення регулятора, стартап також оголосив про партнерство з одним з провідних банків Великобританії - Barclays. Це стало першим випадком, коли великий міжнародний банк погодився співпрацювати з біткоіни-компанією.

Секретар казначейства Великобританії Харріетт Болдуін так прокоментувала цю подію: "Отримання ліцензії біткоіни-компанією і її співпрацю з одним з найбільших наших банків демонструє наміри створення в Великобританії глобальної фінансово-технологічного центру".

"Тепер клієнти компанії Circle з США і Великобританії зможуть легко і з мінімальними витратами здійснювати грошові перекази в доларах США та англійських фунтах. Раніше подібне було просто неможливо", - відзначили в Circle.

Нагадаємо, що Circle використовує біткоіни як транспортний засіб для здійснення руху фіатних валют. Раніше компанія змогла отримати значні інвестиції, в тому числі від фінансового важковаговика Goldman Sachs.

via nytimes