Біткоіни стартап blockchain привернув $ 40 млн. В серії B

Постачальник біткоіни гаманців Blockchain привернув $ 40 млн. в інвестиційному раунді серії B.

Серед інвесторів цього раунду були Digital Currency Group, GV, Lakestar, Lightspeed Venture Partners, Mosaic Venture Partners, Nokota Management, Prudence Holdings і Virgin. У раунді також брав участь мільярдер-інвестор Річард Бренсон.

Це фінансування - найбільше із серії B, розпочате в 2017 році, але відстає від $ 55 млн., Залучених Ripple в 2016 році.

В своїх заявах Blockchain говорила, що інвестиції зможуть допомогти позиціонуванню компанії як лідера в індустрії фінансових технологій в Європі. Blockchain пропонує послуги біткоіни гаманця і орієнтується на оптимізацію даної послуги (навіть відмовляючись від нових продуктів).

Тим не менш, це не завадило компанії зробити престижну рекламу, яка демонструє її зростаючий вплив в цьому секторі. У грудні Blockchain прийняла колишнього виконавчого директора Barclays Антоні Дженкінса у свою раду, а колишній прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон допоміг компанії відкрити свій офіс в Лондоні.

Дана новина прийшла після чуток про те, що провайдер біткоіни гаманців, брокерських і біржових послуг Coinbase збирається зробити новий раунд фінансування в $ 1 млрд. Після зростання ціни на btc і сплеску глобального інтересу до даної технології.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!