Bitcoin Shop візьме участь в аукціоні з продажу біткоіни Silk Road

У зв'язку з новинами, що служба судових приставів США планує виставити на аукціон близько 30 000 біткоіни, вилучених у чорного ринку Silk Road в 2013 році, відомі біткоіни-гравці не могли пройти повз цю подію.

Один з них - Bitcoin Shop Inc. , Онлайн-магазин, який продає різні товари і приймає до оплати біткоіни.

Компанія заявила, що подала заявку на реєстрацію в службу судових приставів про участь в аукціоні біткоіни. Це необхідна умова для фактичного участі в торгах, які відбудуться в п'ятницю 27 липня.

Для того щоб мати можливість брати участь в аукціоні, компанія повинна розмістити повертається депозит в розмірі 200 000 доларів через банківський рахунок національного банку. Bitcoin Shop повідомляють, що вони вже зробили цей крок, але все ще чекають схвалення з боку служби приставів. Генеральний директор Bitcoin Shop Чарльз Аллен розповідає:

Ми віримо в майбутнє віртуальних валют і прийняли стратегічне рішення скористатися цією унікальною можливістю, розмістивши депозит і подавши заявку в службу судових приставів США. Ми з нетерпінням чекаємо можливості повідомити нашим акціонерам новин про стан нашої заявки і будь-яких подальших ставок після 27 червня.

Bitcoin Shop - не єдина біткоіни-орієнтована компанія, яка бажає взяти участь в аукціоні. Генеральний директор Second Market / Bitcoin Investment Trust недавно оголосив про створення синдикату, який теж візьме участь в п'ятничних торгах.

Нагадаємо, минулого тижня, служба судових приставів по необережності засвітила список осіб, які висловили зацікавленість в аукціоні, який включає BitcoinShop, виконавчий директор Coinbaseі штатний співробітник BNPParibas.