Біткоіни задає напрямок: Уоррен Баффет про те, чому управління грошима зараз дорого і неефективно.

Необхідність поновлення фінансової індустрії і нові тенденції в інвестуванні притягують увагу до біткоіни. Як фінансові, так і технологічні корпорації активно відкривають для себе потенціал блокчейна, що дозволяє їм створити безпечне, ефективне, прозоре і сумісний рішення для передачі транзакцій і активів.

І ось уже інвестори з трейдерами розглядають потенціал інвестування в біткоіни, багато в чому завдяки можливій появі повністю регульованих і ліквідних фінансових інструментів, біткоіни ETF Вінкельвоссов.

Як вже повідомляли Coinspot, 13 березня, коли наближається дата можливого схвалення COIN ETF Вінкельвоссов, аналітики впадають в оптимізм. Це пов'язано з тим, що відразу ж після схвалення ETF відкриє новий ринок для біткоіни, запрошуючи хедж фонди і великих інвесторів увійти.

Уоррен Баффет каже, що інвестори завжди намагаються перемогти ринок, і біткоіни це черговий приклад.

Уоррен Баффет, американський інвестор, статки якого оцінюються в $ 76. 1 мільярда, надіслав акціонерам Berkshire Hathaway своє щорічне лист, в якому пише багатим інвесторам про варті уваги способах примноження грошей.

В цьому листі Баффет також згадав, що інвестори і трейдери завжди намагаються переграти ринок, оскільки перелом тенденції та інвестування в новаторські компанії обіцяє найбільший прибуток.Сам Баффет придбав популярність як ранній інвестор в ряд підприємств, найбільш помітна з яких оцінюється в $ 183. 7 мільярда компанія The Coca-Cola Co.

При спробах переграти ринок і зробити при цьому інвестицію прибутковою виникає велика ступінь ризику. Більш того, фінансові керуючі, інвестори і хедж фонди обслуговують значний комплект інвестицій, що вимагає від них великих складнощів. Тому хедж фонди і інвестиційні фірми змушені ставити високі комісійні для своїх клієнтів, засобами яких вони управляють.

Ця тенденція, яка десятиліттями не змінювалася, починає йти в минуле. Керуючий хедж фондом Пол Тюдор Джонс, який відомий у фінансовому світі одними з найвищих комісійних для клієнтів, вже кілька років тільки знижує свої запити.

Чому біткоіни це важливо

Зниження комісій за управління коштами і нові тенденції на ринку змушують керуючих хедж фондами ворушитися. За минулі кілька років біткоіни став найприбутковішою валютою і найприбутковішим активом в світі.

І це на початку 2017 вже визнали багато інвесторів, трейдери в і аналітики, які переконалися, що біткоіни показав значні успіхи в 2016 році. Як результат, ринкова оцінка біткоіни б'є один рекорд за іншим.

В найближчому майбутньому перед інвесторами залишиться два вибори: залишати свої гроші в дорогих і не ефективних хедж фондах або інвестувати їх в найбільш перспективні активи, наприклад, такі валюти, як біткоіни. Можливість інвестування в біткоіни з'явиться відразу після того, як ETF Вінкельвоссов буде схвалений.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!