Біткоіни встановив новий рекорд - $ 4483

Ціна біткоіни з учорашнього дня продовжувала своє зростання, досягнувши минулої ночі нового рекордного максимуму - $ 4480.

В останні дні цей цифровий актив кілька разів здійснював прориви, встановлюючи все нові рекорди.

З травня біткоіни коливався в середньому близько $ 2000, але далі, з 4 серпня, розпочалася активна торгівля, яка привела до зростання цін, що призвело ціну btc до позначки $ 3000, а через дев'ять днів вперше і до планки $ 4000..

Для очікують розпродажів: падіння ціни не було!

Вчора біткоіни злетів до вражаючою планки - $ 4483, приблизно в 3: 50 ранку за всесвітнім часом.

Причини пожвавлення ринку були пов'язані зі зростаючим інтересом до кріптовалютному простору з боку інституційних інвесторів в період розколу мережі біткоіни. Такий розкол стався 1 серпня, в результаті чого було створено форк біткоіни - bitcoin cash. Тепер, коли поділ пройшло гладко, інвестори буквально виливають свої гроші в кріптовалютние активи.

Однак, після з відкриття на рівні $ 4382, ціни на світових біржах дещо знизилися, і під час підготовки даного матеріалу ціна btc була близько $ 4200 (- 4, 15%).

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалюта сьогодні становить близько $ 138, 7 млрд. - в порівнянні з $ 141 млрд. Учора (дані CoinMarketCap). В даний час ринкова капіталізація біткоіни становить понад $ 68 млрд.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!