Біткоіни отримав підтримку дослідницького центру

Нещодавно в США був створений Coin Center - дослідний і правозахисний центр, основна увага якого буде приділено питанням державної політики, з якими стикаються віртуальні валюти.

Організацію очолив Джеррі Бріто, професор права і колишній науковий співробітник центру Джорджа Мейсона Меркатуса. Бріто каже, що Coin Center - це "новий некомерційний дослідницький і правозахисний центр обговорення питань державної політики, що стоять перед кріптовалютнимі технологіями". Організація отримала підтримку ряду видних діячів, в тому числі венчурного інвестора Марка Андріссен. CoinCenterтакже фінансово підтримується компаніями і приватними особами, включаючи Hudson River Trading, Union Square Ventures, RRE Ventures, itBit, BitPay і Coinbase.

Coin Center стартує з річним бюджетом в один мільйон доларів США. Джеррі Бріто прокоментував плани центру:

Наша місія полягає у створенні кращого розуміння цих технологій, а також у сприянні формування регуляторного клімату, який збереже максимальну свободу дій для інновацій навколо цифрових валют. Ми будемо робити це за рахунок випуску дослідних матеріалів за технологією блокчейна, що проводяться шановними вченими та експертами, політиками і ЗМІ, а також за рахунок пропагандистської активності і участі в державній політиці.

Бріто пророкує, що біткоіни в кінцевому підсумку стане важливою частиною нашої економіки.У той час як політики починають шукати способи регулювання цифрових валют, з'являється потреба в організації, яка зможе грати роль довіреної особи і надійного джерела інформації про нормативні особливості технологій, що оточують криптовалюта. В даний момент біткоіни-індустрія знаходиться в стадії змін, і поки регулятори обмірковують майбутнє законодавство, CoinCenterбудет прагнути стати таким надійним і достовірним джерелом.