Біткоіни отримав найбільшу інвестицію

Венчурний фонд Andreessen Horowitz вклав $ 25 млн в один з хмарно розподілених віртуальних біткоіни-гаманців і сервіс процесингу платежів Coinbase, що є офіційним для влади США дилером криптовалюта. Таким чином, тепер Coinbase має капітал в розмірі $ 31 млн. Раніше в компанію вже інвестували Union Square Ventures, Ribbit Capital, Y Combinator, IDG Ventures, Start Fund, FundersClub і SV Angel, а також такі приватні інвестори як Грег Кідд, Адам Драпер і Гаррі Тан.

Бізнесмени Марк Андресс і Бен Хоровіц - засновники венчурного фонду, не побоялися піти на досить ризикований крок. Останнім часом акценти в біткоіни-лихоманці помінялися з тріумфу користувачів на запеклі дебати всередині державних контролюючих органів. При цьому, як показують надходять з різних куточків світу новини, останні поки висловлюють відвертий скепсис щодо перспектив криптовалюта, але ж саме від них залежатиме, наскільки біткоіни в разі регулювання збереже весь свій функціонал, завдяки якому він і отримав таку широку популярність.

Coinbase була заснована в червні 2012 року в якості резерву валюти, за рахунок якого клієнти можуть проводити фінансові операції всередині сервісу. За час роботи компанія забезпечила засобами понад 600 тис. Віртуальних призначених для користувача гаманців і 16 тис. Комерційних споживачів. Coinbase є невід'ємною частиною біткоіни-індустрії, т.к. входить в число одних з 35 офіційних дилерів криптовалюта, які працюють під інтеграцією банку США, що дозволяє захистити всі транзакції користувачів від можливих фінансових і кримінальних злочинів.

Отримані від інвесторів гроші підуть на розширення діяльності Coinbase. Зараз в компанії працюють 8 чоловік, проте планується збільшити штат до 50-60 працівників. Також є наміри створити додаткові послуги, такі як СМС-платежі та автоматичні платежі.

Своєю інвестицією Andreessen Horowitz продемонстрували, що не просто на словах вірять в майбутнє криптовалюта. З урахуванням того, що ціна біткоіни визначається ринком, венчурний фонд далекоглядно вклався в компанію, яка надає різні сервіси, пов'язані з використанням цифрових грошей, які, розширюючи аудиторію користувачів, підвищать популярність самих біткоіни, а, отже, і попит на них з боку нових клієнтів. Це в перспективі підштовхне котирування криптовалюта вгору, на що і розраховують інвестори.