Курс біткоіни - аналіз настроїв гравців (28. 07. 2015)

Курс біткоіни продовжує рухатися в районі своїх річних максимумів. Останні кілька тижнів все коливання ціни проходять у верхній третині бічного діапазону, який був сформований ще в початку 2015 року. При цьому після корекції до рівня $ 270 в 20-х числах липня курс гідно втримав цей рівень і трейдери почали піднімати ціну.

У всій цій картині найважливішим залишається питання, чи зможе курс оновити максимуми літа і пробити піврічний боковик, сформувавши таким чином середньостроковий висхідний тренд. Уже три рази за рік ціна намагалася штурмувати цей опір і поки все без результатів: кінець січня, середина березня і середина липня.

На тижневому графіку чітко видно довгостроковий, середньостроковий і короткостроковий тренди:

Денний графік деталізує картину:

Сьогодні ми вирішили спробувати вивчити позиції найбільш активної частини трейдерів з Whaleclub і Tradingview на предмет їх бачення того, як буде вести себе курс найближчим часом і які ключові рівні вони для себе виділяють.

1) в тому, що курс рухається з початку року в боковику абсолютно ніхто не сумнівається, при цьому розмальовку теханализа можна трохи підкоригувати і вийде сходиться клин, в якому рухається ціна і нижня його межа (підтримка) постійно піднімається трохи вище, утримуючи курс в висхідному каналі. За графіком нижче навіть оновлення максимумів літа може в підсумку впертися в опір і охолодження ринку так чи інакше неминуче, хоча нижче $ 260 курс вже піти не повинен:

2) формат хвильового аналізу, який можна спостерігати на графіку нижче показує, що після досягнення річних максимумів ми бачимо логічне зниження курсу і на даний момент хвиля зростання - це всього лише корекційний рух до основної хвилі зниження, за даним аналізу найближчим часом чекаємо розворот і зниження в район $ 265 :

3) при цьому є гравці, які настро ни досить оптимістично.Все той-же хвильовий аналіз, але його вектор вже направлений вгору і на даний момент ми знаходимося на самому початку зародилася третьої основної хвилі зростання, яка повинна бути найдовша і курс саме на ній повинен досягти району $ 380 - $ 400 :

4) цікавий тижневий графік, побудований за біржі Bitstamp, ілюструє стійкий спадний канал починаючи з 2014 року і зараз ми підійшли до його верхньої межі, що говорить про високу ймовірність відходу вниз в район $ 150:

5 ) цікавий графік по біржі Bitfinex ілюструє можливе діагональне сопротивл ня, яке повинно відштовхнути курс практично з даних рівнів вниз:

Вище ми вибрали найбільш цікаві та актуальні графіки з технічним аналізом для вашої уваги. Сподіваємося, що вони допоможуть доповнити ваші погляди і зробити торгівлю більш прибутковою.