Біткоіни ставить нові рекорди - $ 2930 за монету

6 червня біткоіни вразив нову рекордну планку в $ 2930 - це по зведеннях світових бірж. Під впливом спаду минулого тижня ціна цифрової валюти знову різко підскочила.

Ініціатива перескочила - від ведмежого ринку до бичачого

З тих пір, коли 25 травня біткоіни піднімався до $ 2760, а на наступний день знизився на 30%, багато що змінилося. Протягом декількох днів ціна коливалася між $ 2250 і $ 2350, а потім знову зробила стрибок вище $ 2400, тим самим викликаючи шоку тих, хто передбачав спадний тренд. Багато трейдерів, і навіть аналітик Нікола Дьюк, які виступили на CNBC, давали найгірший прогноз. За словами Дьюка ціна могла "впасти до 1470 доларів".

З тих пір ситуація змінилася, так як протягом тижня ціна btc постійно підвищувалася. Після подолання порогу в $ 2400, вартість біткоіни швидко дійшла до $ 2500, короткочасно ступивши на "територію" і $ 2600.. Рівень в $ 2700 і вище протримався близько півтори години, а потім була нарушенаі наступна "територія" - $ 2800.. Тепер на біткоіни в цілому припадає $ 46 млрд. Капіталізації, а за останню добу сталися торги btc вартістю в $ 1, 6 млрд.

Аналіз цін за останні 24 години

Технічні індикатори, перескочили від значення SMA100 (просте ковзне середнє) вище значення 200, показують, що бичачий ринок продовжує натиск. "Улоговина" минулого тижня показала, що покупці взяли деякий перепочинок, але на даний момент пристрасті знову розпалюються як ніколи.Крім того, індекси Stochastic і Relative Strength Index (RSI) також сигналізують про бичачої моделі ринку. Протягом наступних 24-48 годин можливі нові цінові рекорди, також як і зворотна тенденція, коли ціна біткоіни могла б стати нижче $ 2800.. На провідних біржах котирування пересуваються зі швидкістю світла, а ціна цифрової валюти, наприклад в Японії і Південній Кореї, прагне до більш високих цінових точок.

біткоіни лідирує як ніколи

Загальний позитивний настрій так само високий, як і ціна. Криптовалюта отримує все більш пильну увагу до себе. Онлайн-інтерес до біткоіни знаходиться на рекордно високому рівні, і судячи з Google Trends, запити по ньому перевищили позначки 2013 року.

Сценарій ведмежого ринку: ціна біткоіни розгойдується, і цей шлях може бути чреватий декількома ведмежими пастками. Коли значення ціни біткоіни досягло $ 2840, через десять хвилин ціна швидко впала до $ 2795, але з тих пір відновилася до більш високих позначок. Поки, на невизначений термін, є значний мінімальний рівень в діапазоні від $ 2500 до $ 2600, якщо пізніше і слід очікувати більш глибокої корекції.

Сценарій бичачого ринку: зараз бики продовжують натиск з повною швидкістю, і їх сила штовхає ціну біткоіни вище. Досягнення планки $ 3000 доларів не виключено, і це може відбутися протягом наступних 24-72 годин. Ринок покупців також підштовхує тенденцію зростання btc на "територію", прилеглу до $ 2900.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!