Біткоіни біржі Японії запускають страхові продукти

біткоіни біржі Японії запускають страхові продукти

Дві біткоіни біржі Японії запускають страхові продукти, призначені для страхування втрат, пов'язаних з невдалими транзакціями.

Згідно з повідомленням Nikkei, біржа bitFlyer почала співпрацювати з Mitsui Suitomo Insurance, дочірньою компанією MS & AD Insurance Holdings Group, що спеціалізується на страхові продукти, які не пов'язані з життям. Як кажуть в холдингу, "цей продукт збирається жити сьогодні".

Інша японська біткоіни біржа Coincheck випускає аналогічний продукт спільно з компаніями Tokio Marine і Nichido Fire Insurance.

Хоча точних даних про стратегію страхових компаній немає, продукти, як кажуть, спрямовані на зміцнення довіри до кріптовалютним транзакціях. У разі bitFlyer поліси будуть покривати збитки роздрібних торговців, які працюють з біткоіни - в разі, якщо транзакція клієнта не пройшла через технічні проблеми.

"Надія полягає в тому, що більша кількість магазинів почнуть використовувати біткоіни в якості способу оплати, якщо їм не доведеться просто" ковтати "такі втрати", - пише видання Nikkei.

Нагадаємо, що уряд Японії визнав біткоіни в якості законного способу платежів, який також породив і структуру контролю за цифровими валютними біржами країни.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter .Підписуйтесь!