Біткоіни Майнер з нетерпінням чекають segwit2x

Більшість Майнер об'єднуються за рішення щодо масштабування , яке збільшило б пропускну здатність мережі біткоіни.

Пропозиція, відоме як Segwit2x, в разі його прийняття означало б значний поступ від багаторічних дискусій по біткоіни. Пропозиція щодо масштабування Segregated Witness (SegWit) було представлено розробниками в 2015 році, і воно пропонує збільшення розміру блоку на 1 МБ. Хоча код Segwit2x поки ще не готовий для запуску (тестується до 30 червня), це не утримує Майнінг пули від демонстрації своєї прихильності до нього.

Майнінг пули AntPool, Bitcoin. com, Bitfury, Bixin, BTC. com, BTC. top, BW Pool, F2Pool і ViaBTC, які становлять близько 71% потужності мережі біткоіни, вже додають шматок тексту в кожен готовий блок з тим, щоб показати свою підтримку.

Як тільки код буде готовий 21 липня, Майнінг пули зможуть запустити програмне забезпечення. Для угоди про масштабування Segwit2x потрібно 80% хешрейта для запуску коду приблизно на три дні, починаючи з 21 липня.

Майнінг фірми вже заявляли про свій намір підтримати Segwit2x, але після зустрічі в Ченду минулого тижня 16 Майнер, бірж і пулів "одноголосно" взяли ряд резолюцій, в числі яких міститься і їх зобов'язання про повне приєднання до SegWit до 31-ї липня.

Таким чином, круглий стіл нагадує минулі зустрічі Майнер, наприклад, коли пули підтримали SegWit для лайткоіна (альтернативної блокчейн платформи).

В резолюції також немає явного згадування про BIP 148, софтфорке, направленому на блокування SegWit.

Поки залишається неясним і те, чи будуть введені повні умови Segwit2x.

Хардфорк вже давно розглядається як спірний момент для розробників і деяких користувачів. (Наприклад, Майнінг пул ViaBTC вже демонструє агресивні дії, щоб показати, що хардфорк примусить до 2 МБ оновленню).

Таким чином, залишається неясним, як Segwit2x вплине на мережу, і скільки Майнінг пулів в кінцевому підсумку виконають умови резолюції.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!