Майнер біткоіни заробляють по 8 $ млн щомісяця

Неподалік від Сіетла живе біткоіни-майнер, видобувний криптовалюта в промислових масштабах. Його щомісячний дохід становить близько 8 $ млн. |

У той час як більшість добувачів-любителів або тих, хто може приділяти Майнінг біткоіни лише невеликий час, намагаються добути хоча б "біткоіни-центи" за допомогою звичайних, але вдосконалених комп'ютерів. Дейв Карлсон же організував фактично ціле виробництво біткоіни-монет, настільки величезних масштабів його підприємство, що займає приміщення двох великих складів, які знаходяться у Вашингтоні, однак конкретне місце він вважає за краще не називати.

Карлсон запросив репортерів з місцевої станції Komo News, щоб продемонструвати всю наявну в його розпорядженні майнінговую міць. Сам Карлсон називає свої склади найбільшою шахтою в Північній Америці, яка перевершує більшість інших шахт по всьому світу.

Незліченні ряди процесорів з'єднані один з одним, щоб забезпечити обчислювальну потужність на рівні одного петахеша, тобто квадрильйона операцій в секунду. Для інформації: подібна величезна обчислювальна потужність була досягнута всій біткоіни мережею всього півроку тому!

Ферми для видобутку біткоіни

На кожному складі є сотні полиць з тисячами спеціально сконструйованих установок для видобутку біткоіни.

"Ситуація з біткоіни нічим не відрізняється від звичайної золотої лихоманки, так що ми намагаємося працювати максимально швидко, щоб встигнути зняти вершки", заявив Карлсон.

За поточним біткоіни-курсу, рівному близько 640 $, Карлсону вдається добувати по 12500 біткоіни щомісяця, що забезпечує йому дохід в 8 $ млн.

Зрозуміло, ці 8 $ млн можна вважати чистим прибутком, т. К. Потрібно покривати витрати на електроенергію, яка споживається його фабрикою 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

За словами Карлсона, на Майнінг йде близько 1, 4 мегават електрики. Такої кількості електроенергії вистачить для живлення невеликого міста. У той же час такий обсяг електрики можливо споживати тільки завдяки відносно дешевим тарифам в Вашингтоні і наявності необхідної інфраструктури в столиці США.

Карлсон не розкрив загальні витрати на установку тисяч майнінгових ферм. Однак відомо, що він використовує Майнер ASIC Neptune, кожен з який варто 13000 $! Ймовірно, цей Карлсон якщо і живе на даху, то на дуже престижною, з усіма зручностями і видом на Капітолій.