Біткоіни в порівнянні з рублем тримається стабільно - огляд курсу

Емоційний постріл після новини від Microsoft, як і очікувалося зійшов нанівець. Курс повернувся до значення до висвітлення події.

Подібний розвиток подій зайвий раз підтверджує, що фундаментальний аналіз на біткоіни поки не діє. Актив поки не дозрів до цього етапу. Як нам здається, дорости він може до наявності фундаментального аналізу року через два, коли компанії не просто будуть оголошувати, що починають приймати біткоіни, але і при його прийомі не бігти відразу обмінювати його на фіат. На даний момент подібні новини прихильні тільки збільшенню кількості транзакцій, але ніяк не ціни. Саме тому, новина вийшла - відмінно, постріл на курсі ... Потім все подумали, а що по суті змінилося для ціни на сьогоднішній день - нічого .... І ціна повернулася назад. Правило "продавай новина" дуже дієва для біткоіни.

Курс за вчорашній вечір і ніч повернувся назад до значень в районі $ 345, помацавши при цьому $ 340. Цікава картина сформувалася на денному графіку, через підвищеної волатильності вчорашнього дня намалювалася вічна фігура "Дожі". Правда в нашому контексті надавати їй особливого значення не варто, вона швидше за символ слабкості биків, ніж знак врівноваження покупців і продавців перед зміною тренду.

На H4 графіку курс знову пішов під опір 20-периодной ковзної. На вихідних особливих рухів чекати не варто. Картина все так-же виглядає негативно, бики зберігають за собою можливість спробувати викинути курс в район $ 360- $ 367, але це малоймовірно.

При пробої $ 340 вниз, курс піде прямо на $ 320.

Усім попутного тренду!

Джерело Digital Finance