Біткоіни це реальні гроші - вирішив суддя, який веде справу про злом j. P. Morgan

Обвинувачі говорять, що сайт Coin. mx діяв що не зареєстрована біржа біткоіни. Біткоіни кваліфікований як гроші, що вирішив у понеділок федеральний суддя, який веде справу про злом J. P. Morgan Chase і інших компаній.

Американський окружний суддя в Манхеттені, Елісон Натан підтвердила два звинувачення на адресу Ентоні Муржі, який керує Coin. mx, біржею біткоіни, яка діє без ліцензії.

Муржі говорив в своє виправдання, що біткоіни не кваліфікує як "грошові кошти", тому його підприємство не підпадає під дію федеральних законів, які регулюють будь-який бізнес по передачі грошей. Але суддя, так само, як і її колега Джед Ракофф в не пов'язаному з цим випадку 2014 року, визнала біткоіни грошима.

"біткоіни підпадають під визначення грошової одиниці", написала Натан. "Біткоіни можуть бути прийняті в оплату за товари і послуги, а також їх можна легко продати, отримавши кошти безпосередньо на банківський рахунок. Тому їх і можна назвати коштами, так як вони циркулюють так само, як і гроші і є засобом оплати. "

Дане рішення не пов'язане з шістьма іншими кримінальними справами, в яких звинувачується Муржі, написала Натан. Брайан Клейн, адвокат Муржі, каже, що він не згоден з цим рішенням.

"Ентоні Муржі не винен і ми подбаємо про те, щоб захистити його чесне ім'я від цих несправдлівих звинувачень", додав він .

Обвинувачі в минулому році пред'явили позов Муржі за ведення операцій через біржу Coin. mx, а в квітні батька Муржі, Майкла звинуватили в дачі хабара у справі сина. Влада заявила, що біржа Coin. mx належить ізраільятніну Гері Шалону, який разом з двома спільниками запустив пресупную хакерську схему, жертвою якої впали десятки компаній, включаючи J. P. Morgan, і сталася утчека персональних даних понад 100 мільйонів чоловік.

Обвинувачі вважають, що злочинні дії принесли хакерам сотні мільйонів доларів прибутку, отриманої від маніпуляції біржовими цінами, операцій в онлайн-казино, відмивання грошей та іншій незаконній активності.

Шалон, який не визнав себе винним, зараз міститься в Виправному центрі на Манхеттені. Він найняв нових адвокатів і сповнений рішучості переглянути ситуацію в суді, яка поки з червня складається не на його користь.