Біткоіни поки не конкурент wU

Деякі аналітики висловлюють думку про те, що незабаром біткоіни, можливо, захопить більшу частину ринку грошових переказів, потіснивши на ньому одного з найбільших операторів Western Union (WU).

В галасі навколо біткоіни деякі припускають, що криптовалюта може стати відмінною заміною послуг WU в сфері перекладів коштів між країнами. Чутки підкріпилися новинами про "хороший потенціал зростання біткоіни", який побачили в цифрових грошах аналітики з провідної фінансової установи США - Банку Америки, а також про зростання ринкової капіталізації криптовалюта, яка перевершила капіталізацію WU.

Навряд чи керівництво WU перелякалося від погляду на графік вартості біткоіни, ціна на який обумовлена, перш за все, спекуляціями навколо нового і перспективного виду грошей. Поки що відносно небагато людей використовують біткоіни непросредственно для покупки товарів або грошових переказів. Однак, можливо, їх турбує майбутня конкурентоспроможність сервісу грошових переказів, стягується $ 8 з перекладу в $ 100, в порівнянні з біткоіни, переклади якого нічого не варті.

Потенціал біткоіни не тільки теоретичний: раніше в цьому році біткоіни-підприємець Венцес Чезарес розповів про випадок в Аргентині, де люди передавали біткоіни за допомогою старих телефонів на ОС Андроїд, в зв'язку з валютною кризою в країні.

Так, стурбовані чи в WU новими тенденціями? Компанія відповіла на онлайн питання короткою заявою, що не відносяться до біткоіни безпосередньо. Частина заяви:

"Ми продовжимо здійснювати контроль за використанням криптовалюта на ринку грошових переказів і очікуємо, що вона буде відповідати тим же правилам і нагляду, які відносяться до всієї індустрії фінансових послуг в інтересах безпеки користувачів".

Відповідаючи на наступну питання про можливу підтримку біткоіни з боку компанії, представник WU лише повторив:

"Western Union уважно стежить за світовими трендами в цілях своєчасної вироблення необхідних підходів для розвитку своїх сервісів і продуктів".

WU також послалися на тісну співпрацю з регуляторами і на вивчення "прийнятних валют", натякаючи на те, що біткоіни вони вважають (або хочуть, щоб так вважали інші) валютою "поза законом".

Що виходить: величезна компанія, що починала з телеграм, а тепер отримує 81% від свого річного обороту в $ 5. 7 млрд. Завдяки грошовим переказам між клієнтами, не збирається найближчим часом співпрацювати з біткоіни.

Примітка: між фінансовими журналістами та економістами проходять жваві суперечки на тему того, чим же насправді є біткоіни в юридичному сенсі - валютою, цінними товаром або чим то ще. А також, чи правильно стверджувати, що у цифрових грошей є ринкова капіталізація. Як, наприклад, це зробили в Банку Америки, який використовував термін "ринкова капіталізація" для його підрахунку в прив'язці до біткоіни тільки на підставі того, що їх емісія обмежена.

Джерело gigaom. com