"Біткоіни - не гроші", - виборчком США

Яким чином біткоіни вплине на систему фінансування виборчих кампаній в США? Корупція, анонімні пожертвування і іноземні внески виглядають найбільш небезпечними ризиками, пов'язаними з криптовалюта. В даний момент ці питання обговорюються політиками в Федеральної виборчої комісії.
На цьому тижні відбулося засідання головного виборчого органу Сполучених штатів, велика частина якого була присвячена обговоренню ініціативи Фонду консервативної партії (CAF) почати приймати біткоіни, що голова виборчкому Еллен Л Вайнтрауб назвала "екзотичним і безпрецедентним питанням".

В результаті на слуханнях були представлені чотири консультативних проекту. Один з них передбачав, що для початку необхідно проголосувати за включення експертних консультацій. Погляньмо на деякі цікаві моменти обговорення біткоіни політиками.

біткоіни - не гроші

Розглянутий питання не в тому, чи можуть політичні партії брати біткоіни чи ні. Насправді існують і інші грошові одиниці, які партії вже приймають в якості негрошових пожертвувань. Біткоіни слід розглядати не в вигляді грошей, а як оборотоздатність засіб. Ясно, що виборчком США зі своєї точки зору вважає біткоіни не грошима, а "матеріальною цінністю", наприклад як облігація казначейства або цінний папір. Віце-голова комісії Лі Гудмен (Lee Goodman) сказав з цього приводу: