Біткоіни набирає популярність у великих інвесторів

біткоіни знайшов підтримку серед дрібних інвесторів і трейдерів. Ці гравці вкладають в криптовалюта свої вільні кошти з вірою в її довгостроковий потенціал з одного боку і в надії заробити на її поточної волатильності з іншого боку. Цікаво поглянути на роль ще одного типу гравців у вигляді великого інвестиційного співтовариства.

Представники хедж-фондів, невеликих інвестиційних груп і деяких сімейних офісів відзначають низьку кореляцію біткоіни з іншими класами активів.

Джеремі Міллар, засновник і керуючий партнер фонду Ledger Partners, розташованого в Лондоні, зазначає, що від 50% до 90% від поточних $ 6, 4 млрд. Ринкової капіталізації біткоіни знаходяться в руках інституціональних інвесторів (хедж-фонди, сімейні офіси) . Причому цей показник не змінюється вже близько двох років.

Цілком очевидно, що за останні два роки біткоіни вийшов зі списку заборонених до інвестицій активів в інституційній екосистемі, яка включає в себе професійних інвесторів, хедж-фонди і інвестиційні групи.

Засоби, орієнтовані на інвестиції в біткоіни відносно невеликі. Найбільший інвестиційний фонд, орієнтований на вкладення в криптовалюта, Pantera Bitcoin Fund своєму розпорядженні активи в розмірі $ 160 млн. Фонд відкритий для приватних і корпоративних клієнтів з порогом входу від $ 50 000.