Біткоіни набирає популярність в Індії

біткоіни зміцнює свої позиції в Індії, яка налічує на сьогодні близько 50 000 біткоіни-ентузіастів, 30 000 з яких володіють деякою кількістю цифрової валюти. Індія на сьогоднішній день являє собою одну з найбільш швидко зростаючих економік світу, з прогнозом зростання ВВП в районі 5, 5% в 2015 році. З чисельністю населення в 1, 25 млрд. Країна поступається за цим показником лише Китаю, обсяг промислового виробництва знаходиться на рівні близько $ 50 млрд. Ці цифри свідчать про те, що країна володіє потенціалом стати одним з найбільших біткоіни-ринків в світі.

біткоіни-стартапи вже почали з'являтися в цьому регіоні. Один з них - це Unocoin, що обслуговує понад 20 000 клієнтів, і це цифра за прогнозами компанії повинна подвоїться до кінця року.

Представники індійської компанії Sunny Ray відзначають, що в країні величезна територія не охоплена банківськоюінфраструктурою, саме з цієї причини технологія децентралізованої валютної системи з відкритим вихідним кодом, що дозволяє передавати гроші практично миттєво, має великий потенціал в цьому регіоні. Вона може принести багато користі для населення Індії.

біткоіни-біржа BTCXIndia зі свого боку вимагає від своїх клієнтів при відкритті рахунків розкриття інформації про свою особистість відповідно до стандартів прозорості ЗСК (Know Your Customer - знай свого клієнта).

Засновник BTCXIndia зазначає, що біткоіни може вирішити деякі економічні проблеми країни.Проте нормативна база щодо цифрових валют поки дуже розпливчаста, коли мова заходить про застосування біткоіни в конкретній індустрії. Підприємці сфери криптовалюта очікують, що найближчим часом нормативна база буде доопрацьована.

Представники влади на недавній конференції в Мумбаї поділилися своїми поглядами на цифрові валюти і краудфандінг. Було відзначено, що обидва ці напрями можуть значно допомогти розвитку інфраструктури фінансових послуг в країні.

При цьому було відзначено, що біткоіни і краудфандінг можуть сприяти фінансуванню злочинних груп і відмивання грошей. Але якщо в відношення краудфандінга подібних прецедентів поки не було, то ось цифрові валюти вже не раз помічалися в таких напрямах.

Захід, присвячений цифровим валют під назвою "HackCoin Mumbai", що становило хакатон по темі біткоіни спонсорував такими компаніями, як Microsoft, IBM, Citruspay та іншими, зібрав понад сто розробників. Обговорювалися питання застосування технології блокчейна для платіжної індустрії та інших напрямків.

З огляду на дуже слабкий доступ населення до фінансових послуг, у біткоіни великий потенціал в цьому регіоні для здійснення впливу на формування індустрії фінансів.

via EconoTimes