Біткоіни коригується на тлі новин з Китаю, але тенденція до підвищення поки не доступна

Кріптовалютний ринок сьогодні сповнений протиріч, і скептики, без сумніву, намагаються повернути ситуацію проти біткоіни, в якому багато хто хоче бачити "золото X XI століття ".

За часів економічного або політичного стресу інвестори вважають за краще зберігати активи в притулок. Хоча багато експертів і вважають, що біткоіни є новим притулком, сьогоднішня сумна продуктивність суперечить таким вимогам. За останні 24 години криптовалюта значно втратила в ціні (5 %), в той час як ядерні випробування Північної Кореї і геополітична напруженість підштовхнули вгору традиційні активи, такі як золото і японська ієна.

В цілому, біткоіни (btc) 4. вересня стартував з $ 4253 і торгувався приблизно на $ 4335 на тлі новин тому, що Китай заборонив ICO - основну тенденцію року.

Проте, зниження цін відбувається і при деякому сплеску торгівлі. Дані CoinMarketCap показують обсяги торгів на Bitfinex, що пропонує торгувати парою BTC / USD, виросли на 7, 11%.

Ефіріум (ETH) виявився самим 'невдахою' серед топ 10 криптовалюта, знизившись на 12, 14% за останні 24 години, оскільки він становить основу для більшості ICO. Bitcoin Cash (BCC) також втратив близько 3, 7%, і торгувався приблизно на рівні $ 554.

Обмежене вплив

Отже, який висновок?

Оскільки при закритті 2016 btc коштував трохи менше $ 1000, в цьому році криптовалюта як і раніше зазнала зростання більш ніж на 400%.

Після різкого підвищення ціни необхідна здорова корекція , оскільки вона служить двом цілям:

Корекція заспокоює 'ринкові нерви', допомагаючи відновити впевненість для майбутньої гонки. Експерти навіть почали порівнювати біткоіни манію з 'міхуром' тюльпанів в 16-м столітті.

'Зоряна гонка' біткоіни привела до підвищеному інтересу до нього і кріптовалютному простору в цілому. Інвестори, які пропустили гонку, хотіли б 'потрапити на борт' і тепер готові виділити частину свого портфеля в віртуальні валюти.

Висхідний тренд залишається

  • Висхідна трендова лінія з мінімуму 16 липня все ще залишається незайманою і може запропонувати підтримку на рівні $ 4133.
  • На наведеній вище діаграмі показано розбіжність RSI з ведмежою ціною, яка формується, коли ціни утворюють вищі максимуми, в той час як осцилятор (в даному випадку RSI) формує значно нижчі максимуми.
  • Ведмеже цінове розбіжність RSI пропонує короткостроковий максимум близько $ 5000, хоча тільки закриття торгового дня нижче $ 4133 може відкинути 'бичачий' підхід і ймовірність більшого збитку - до $ 3769 (38, 2% -а корекція по шаблону Фібоначчі).
  • Потенціал для перегляду рекордних максимумів близько $ 5000 є, якщо ціни перевищать денний максимум в $ 4611, 6.
  • Не можна виключати великих виграшів, перебуваючи і вище рівня в $ 5000, якщо ми побачимо різкий відскік протягом наступних кількох днів через підтримки зростаючої лінії тренда.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!