Біткоіни ioT стартап Filament отримав $ 9. 5 мільйонів в новому раунді фінансування

біткоіни IoT стартап Filament отримав близько $ 9. 5 мільйонів в новому раунді фінансування, про що говорять їх документи, подані в американську Комісію з цінних паперів і бірж в минулому році.

Якщо бути точним, то в документах вказано, що ця компанія з Невади отримала рівно $ 9 477 226 - що сталося менш ніж через два роки після отримання $ 5 мільйонів в раунді A фінансування, яке забезпечили Bullpen Capital, Verizon Ventures і Samsung Ventures.

Передбачалося, що Filament отримає більш значну суму, хоча її розмір зазначений не був. Дані з січня 2016 року показують, що стартап заробив $ 775 000 к цей момент.

Filament це один з багатьох стартапів, які намагаються поєднати криптовалюта, блокчейн і мережу пов'язаних між собою пристроїв: Інтернет речей (Internet of Things, IoT).

Один із засновників і директор підприємства, Елісон Кліфт-Дженнінгс розповів, що з моменту завершення раунду A фінансування їх стартап придивляється до використання блокчейна біткоіни для створення унікальних ідентифікаторів пристроїв.

Все що не потрапило на сайт, Ви дізнаєтеся у нас в Facebook. Підписуйтесь!