Bitcoin Investment Trust опублікував дані аудиту та розкриття інформації

Фонд Bitcoin Investment Trust (BIT) Баррі Зільберта, який, недавно був офіційно затверджений в числі публічних компаній, які торгують на майданчику OTC Markets під тікером GBTC, опублікував перевірену фінансову звітність та положення про розкриття інформації.

Кожна акція фонду була оцінена в одну десяту біткоіни, що видно по його обсягами торгів на Bitstamp. BIT може випускати необмежену кількість акцій партіями по 100 акцій у блоці. На 31 грудня 2014 року було випущено 1382400 акцій, які зараз знаходяться в обігу. На 30 вересня 2014 року фонд провів операцій на 106414, 94804239 біткоіни на суму, еквівалентну $ 41 млн.

202 сторінки звіту про діяльність фонду і заяви про розкриття інформації (PDF) розкривають особливості бізнес-моделі і структури управління та обміну інформацією, як належить за стандартом. У бізнес-розділі емітента дано повний опис біткоіни-індустрії. Включені варіанти використання технології біткоіни, її історія, огляд регулювання і аналіз різних факторів ризику. Останні включають в себе скомпрометовані вихідні вузли ( "cancer nodes"), ризики подвійний витрати, "атаку 51%" та інші уразливості ядра протоколу.

Другий документ (PDF) представляє собою щорічний звіт обсягом в 13 сторінок, в якому опубліковані дані фінансового аудиту, підготовлені компанією "великої четвірки" Ernst & Young.Цей документ підводить підсумки річної активності фонду за станом на 31 грудня 2013 року, т. Е. На момент приблизно через місяць після великого стрибка курсу біткоіни і періоду високої волатильності. Сума доходів фонду на той момент перевищувала 100%. Велика частина зі згаданих вище 1380000 акцій (більше 700000) були випущені протягом цього кварталу.