Біткоіни в вашому тілі як крок у майбутнє

Після імплантації чіпа в свій організм березня Вісмейер зміг не тільки отримати функціонал по зберіганню біткоіни, але і створити систему управління будильником і систему доступу в своєму будинку. Наскільки боляче проходило вживлення чіпа?

Підприємець з Голландії провів операцію з імплантації двох бездротових комп'ютерних чіпів. Імпланти, розміщені в руці, дозволяють йому зберігати дані для доступу до його біткоіни.

березня Вісмейер є засновником Mr. Bitcoin. Ця компанія займається установкою банкоматів для криптовалюта в Амстердамі і в інших містах Європи.

Цього місяця він зважився на операцію по імплантації NFC-чіпа собі під шкіру. Сигнали такого чіпа можуть бути лічені різними пристроями, в тому числі смартфонами (наприклад, Samsung Galaxy S5 і Apple IPhone 6), і їх можна використовувати для вирішення цілого ряду завдань.

Вісмейер раніше вже експериментував з різними методами зберігання цифрових валют, і в своїх перших дослідах він також так чи інакше використав мікрочіпи. Однак при будь-якому способі зберігання біткоіни одиним з найважливіших аспектів є безопасноть. Будь-який пристрій, що зберігає біткоіни, може бути вкрадено.