Біткоіни "в статусі грошей" з 1 липня в Австралії

Австралія офіційно підтвердила, що буде розглядати біткоіни "точно так же, як гроші" з літа цього року, і btc більше не потрапить під подвійне оподаткування.

У своїй бюджетній зведенні на 2017-18 роки уряд говорить про це як про "частини [свого] ​​плану щодо поліпшення клімату для кріптовалютних фірм". Це гарантує, що ніде в схемах поставок загальний податок з продажів (GST) не буде братись більше одного разу.

"Уряд спростить роботу нових інноваційних ціфровалютних підприємств Австралії", - йдеться в резюме уряду.

"З 1 липня 2017 року покупки цифрової валюти більше не будуть підпадати під подвійну дію загального податку з продажів (GST). З точки зору GST криптовалюта будуть трактуватися так само, як і звичайні гроші. В даний час споживачі, що використовують цифрові валюти , несуть тягар GST двічі: при їх купівлі та при обміні їх на товар ".

До недавнього часу у Австралії було проблемне відношення до законодавчого регулювання криптовалюта. Рішення на користь існуючого нині подвійного оподаткування змусило основних операторів криптовалюта покинути Австралію ще в 2014 році, через що інновації були змушені плентатися в хвості.

Однак в цьому році Фінтех угоди на основі блокчейн знову нагадали про себе, і загальний тон бюджетної зведення правітельствасвідетельствует про бажання змінити фінансову середу Австралії.

"Інновації будуть стимулювати зростання продуктивності в Австралії", - йдеться в документі.

"Уряд прагне до того, щоб Австралія стала провідним центром глобальних фінансових технологій, і оголошує про новий пакет пропозицій, покликаних привести наш Фінтех до світового лідерства".

Тим часом, оптимізм місцевого бізнесу також зростає.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!