Біткоіни в Австралії оподатковується в 10%

Влада Австралії знайшли оригінальний спосіб зупинити розвиток криптовалюта біткоіни. Транзакції в біткоінахбудут обкладатися податком в 10%, так як криптовалюта була віднесена до категорії "товарів", що відповідно до місцевого податкового законодавства (GST - "Goods and Services Tax") підпадає під фіксовану податкову ставку.

біткоіни не був визнаний валютою, але потрапив під пряме податкове регулювання, що робить використання криптовалюта невигідним. Біржі криптовалюта виплачуватимуть 10% як податок за кожну транзакцію, як і будь-яка юридична особа пропонує товари і послуги.

На даний момент неясна доля прямих транзакцій всередині біткоіни між громадянами країни, так як з одного боку подібні перекази не підпадають під сферу регулювання цього закону, але можуть бути до нього віднесені в разі отримання особою доходу.

Не дивлячись на те, що регулювання може стати важливим етапом у розвитку криптовалюта, висока податкова ставка змусить австралійські компанії шукати обхідні шляхи і використовувати "лазівки" національного законодавства.

Податкова Служба Австралії показала хороше розуміння принципів роботи криптовалюта і її приклад може стати зразком для інших країн, що бажають контролювати розвиток біткоіни.

Джерело