Біткоіни через 10 років: 4 передбачення Баррі Зільберта

Баррі Зільберт більш ніж оптимістичний з приводу біткоіни.

Засновник і генеральний директор SecondMarket Holdings особисто інвестує в 28 біткоіни-бізнесів через свою компанію Bitcoin Opportunity Corp. Він також керує фондом Bitcoin Investment Trust. Зільберт був одним з учасників нещодавнього державного аукціону з продажу 30000 біткоіни, конфіскованих у сайту Silk Road, і цілком заслужено включений в список біткоіни-супергероїв цього року.

Можна сказати, що в усьому, що стосується біткоіни, він йде ва-банк.

В інтерв'ю виданню Entrepreneur Зільберт каже, що ми побачимо ще один ціновий міхур біткоіни, як це було в 2013 році. На початку року, в січні, ціна одного біткоіни була близько $ 13. Потім, в кінці листопада 2013 року, курс злетів вище $ 1000.

Історія біткоіни-трейдингу - це міхур, корекція, консолідація і чергове підвищення. Так було вже 4 рази, і це станеться знову.

Але як він бачить біткоіни через 10 років? Для початку, всюди, де ви можете купити що-небудь в інтернеті, а також у всіх найбільших соціальних та медіа мережах.

Ось деякі з його пророкувань:

1. Біткоіни дозволить Facebook робити грошові перекази між користувачами

Чутки про те, що Facebook шукає можливості увійти на ринок локальних і міжнародних електронних платежів, ходять вже давно, однак жоден з них поки не підтверджений соціальним гігантом.

Зільберт каже, що завдяки біткоіни та інших цифрових валют, Facebook стане готової платформою для грошових переказів між користувачами як всередині країни, так і за її межами. Він також вважає, що Facebookбудет надавати цілий ряд основних банківських послуг, які використовують біткоіни і його протокол.

Ваші дані для нового банківського додатка вже будуть міститися в акаунті Facebook. Вони вже створили мережу довірених відносин, яка забезпечує налагоджені шляхи руху платежів і переказів між користувачами.

Люди вже можуть відправляти біткоіни друзям в Facebook, і отримувати біткоіни від них, використовуючи QuickCoin і Blockchain. info.

2. Кожен комерційний веб-сайт буде приймати біткоіни

Можливість оплачувати товари і послуги через інтернет в електронній валюті буде дана "кожен раз, коли ви купуєте щось в інтернеті." Іншими словами, коли ви будете розплачуватися в в інтернет магазині, Зільберт не сумнівається, що вам запропонують варіант оплати біткоіни. Ви побачите його нарівні з Visa, MasterCard, PayPal і т. Д. Це буде так само просто і звично.

60 000 інтернет-магазинів вже приймають біткоіни сьогодні, і нові приєднуються кожен день.

3. Існуючі моделі бізнесу Western Union і MoneyGram будуть знищені

Зільберт каже, що цим двом цих великим компаніям старої школи або доведеться якось адаптуватися до біткоіни в якості протоколу оплати, взявши зовсім інший вектор бізнесу, або вони будуть знищені. За його прогнозами, швидше за все, вони не зможуть цього зробити, і в підсумку зникнуть раз і назавжди.

Якщо вони не адаптуються, вони будуть як Kodak наступного десятиліття. Старожили на кшталт таких, як правило, не дуже відкриті інновацій.Вони не справляються і вмирають.

Kodak, зазначив Зільберт, не в повній мірі адаптувався до впровадження цифрової фотографії і закінчив тим, що збанкрутував у 2012 році.

Міжнародні грошові перекази через Western Union і MoneyGram - задоволення не з дешевих. Біткоіни, з іншого боку, дозволяє людям посилати гроші за набагато меншою ціною, або "майже безкоштовно", як нещодавно сказав генеральний директор Blockchain. info Ніколас Кері.

Ні для кого не секрет, що Western Union не поспішає впроваджувати біткоіни. Генеральний директор Хікмет Ерсек недавно заявив на BloombergTV, що 163-річна компанія розглядатиме біткоіни тільки в тому випадку, якщо криптовалюта "буде регулюватися, і клієнт захоче цього".

MoneyGram ще належить вибрати офіційну позицію щодо криптовалюта.

4. Біткоіни стимулюватиме нові бізнес-моделі мікроплатежів

Мікроплатежі - це буквально невеликі копійчані платежі за якісь дуже дешеві товари і послуги. Біткоіни зробить їх і організації, які їх приймають і обробляють, більш доступними, ніж будь-коли раніше, передбачає Зільберт.

Так само як інтернет зруйнував видавничу індустрію, ми побачимо, як мікроплатежі в біткоіни створять деякі дуже цікаві можливості для швидкої оплати. Це теж може трохи похитнути традиційні бізнес-моделі онлайн-продажів.

Мікроплатежі актуальні для разових одиничних товарів і послуг, наприклад, додатків та вбудованих в них покупок, музики, контенту, і хмарних систем зберігання даних, тобто для таких, де не потрібно підписка на онлайн-послуги, оплачувана щомісяця або щорічно. За прогнозами Зільберта продавці, що віддають перевагу біткоіни-мікроплатежів будуть процвітати, і кількість їх буде тільки рости.