Біткоіни: як раптово він всім полюбився

Раніше на цьому тижні найбільша в Китаї медіа-компанія People's Daily визначила біткоіни як цифрове золото, ще раз підтвердивши його легітимність. Несподівано всі інвестори і світові ЗМІ почали ставитися до нього прихильно.

Чи замінить біткоіни резервні валюти?

Минулого місяця ця криптовалюта отримала ще більш широке висвітлення в засобах масової інформації, ніж в 2013 році, коли інтерес до нього досяг максимуму.

Медіа-компанії та інвестиційні фірми Південної Кореї, Індії, Австралії та Японії почали обговорювати можливість заміни деяких резервних валют біткоіни в далекому майбутньому, а також представляти його в якості альтернативи для грошово-кредитної і фінансової системи.

Зовсім недавно національна служба новин Австралії ABC News повідомила, що в найближчі 10 років ця цифрова валюта зможе замінити основну резервну валюту світу - американський долар, якщо збереже свій нинішній експоненціальне зростання.

біткоіни: не просто альтернативна мережа?

біткоіни-експерти світу, включаючи інженера компанії BitGo Джеймсон Лоппе, кажуть, що інвестори і трейдери повинні грунтуватися на індексі домінування btc по відношенню до долара США, а також до інших валют світового грошового агрегату M1, але не по відношенню до альткоінам кріптовалютного ринку.

Лоппе зазначив, що на даний момент біткоіни становить близько 0, 14% від світового грошового агрегату M1, і йому має бути довгий шлях, перш ніж він зможе обігнати резервні валюти.Однак, якщо біткоіни інвестори націлені на те, щоб "наздогнати" існуючі урядові валюти і побудувати альтернативну фінансову мережу, то їм слід порівнювати індекс домінування btc з грошовим індексом M1.

Як би там не було, але той факт, що провідні ЗМІ і експерти вже переносять індекс M1 в дискусії про біткоіни, є позитивною ознакою того, що ця цифрова валюта встала на шлях основного впровадження.

Швидке впровадження біткоіни в Японії

Ухвалення біткоіни в Японії вже йде стрімким ходом: його приймають провідні авіакомпанії, роздрібні продавці електроніки і деякі з найбільш відомих і впливових компаній країни. Тут біткоіни більш розглядається як засіб платежу, а не як цифрове золото або інструмент для інвестицій.

Якщо все піде за планом, то понад 300 000 японських торгових точок незабаром зможуть прийняти біткоіни і пропонувати його в якості офіційного способу оплати.

Генки Ода, президент компанії BITPoint, яка очолила угоду з найбільшою бюджетною авіакомпанією Японії Peach, сказав в інтерв'ю:

"Ми проводимо переговори з компанією, пов'язаною з роздрібною торгівлею і надає послуги платіжних терміналів в магазинах, тому у нас є можливість швидкого розширення використання біткоіни. Також ведуться переговори з великим оператором супермаркетів про використання btc ".

Попит на біткоіни і оптимізм по відношенню нього ростуть експоненціально. Для багатьох ця криптовалюта стає як довгостроковим і безпечним активом, так і цифровий валютою для здійснення розрахунків. Єдина технічна проблема, яку потрібно вирішити на даний момент - це масштабування біткоіни, що має привести до зменшення комісійних зборів і його швидкого прийняття.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!