Біткоіни б'є рекорди - $ 1000 за одну монету

Це може здаватися неймовірним, божевільним або просто нереальним, але біткоіни - найпоширеніша у світі криптовалюта - варто тепер більше $ 1000 за одну монету . Сьогодні така цінова позначка була досягнута на одній з найбільших бірж Mt. Gox.

В останні два тижні пристрасті навколо біткоіни, та й взагалі навколо інших криптовалюта, тільки наростали. Перш за все, слухання в сенаті США, потім коментар керівника Центробанку Китаю і далі віялом по всьому інтернету цитати політиків, економістів і інвесторів зі стажем, а також пости рядових трейдерів, блогерів і просто користувачів глобальної мережі. Здається, віртуальний фінансовий світ став темою номер один. Всі тільки й робили, що обговорювали біткоіни і інші криптовалюта.

Ось і ринок, а точніше його учасники, чуйно відреагували на різко збільшений інтерес світової громадськості до віртуальних грошей, що природно стимулювало попит на них на відповідних біржах. Як результат, біткоіни і справді став коштувати як вичерпний дорогоцінний ресурс, зокрема, золото, з яким його так часто порівнюють.

Напевно, це ще не біткоіни-істерія, але все більше і більше людей, далеких навіть від онлайн-шопінгу, знають або, принаймні, чули про першу в світі криптовалюта. Фактично біткоіни почав міняти свідомість простих громадян, для яких на першому місці в плані користування грошима стоять безпеку і зручність.Адже нові гроші, засновані на строго математичному алгоритмі фактично невразливі (якщо їх правильно зберігати) і одночасно з цим допомагають миттєво здійснювати транзакції з однієї точки планети в іншу без будь-яких фінансових, законодавчих або державних обмежень.

В цьому контексті можна сміливо заявити, що біткоіни і альтернативні криптовалюта фактично об'єднали в собі і засобу платежу, т. Е. Виконують функції грошей, і саму платіжну систему, через яку здійснюються щодня тисячі транзакцій на мільйони доларів. Хіба це не революція в світі грошей?

Разом з тим попереджаємо, що перш ніж Ви, шановні користувачі, вирішите зробити перший крок і стати частиною нового формується грошового порядку, обов'язково вивчіть його основи. Зверніть увагу на те, які заходи потрібно вжити, щоб виключити ймовірність крадіжки біткоіни або їх випадкової втрати. Вже було кілька випадків, коли гроші крали, тільки не через "поганий" системи, а через недолугості окремих компаній. Також днями один житель Великобританії викинув на смітник свій старий жорсткий диск, на якому, як він потім згадав, знаходився біткоіни-гаманець з 7500 цифрових монет. А міг би зараз бути мультимільйонером.