Біткоіни на голову вище goldman Sachs за рівнем ринкової капіталізації

Зміст

  • 1 Порівняйте самі
  • 2 Є до чого прагнути
  • 3 Віртуальна валюта не схожа ні на кого
    • 3. 1 Автор публікації
    • 3. 2 Анна Кавазян

На цьому тижні віртуальний ринок відсвяткував свою чергову перемогу. Капіталізація біткоіни тепер вище того ж показника Goldman Sachs. А адже останній є одним з найбільших в світі фінансових інститутів.

Капіталізація біткоіни вже становить 95 млрд дол, що на 3 млрд більше ринку компанії, заснованої майже 150 років тому.

Капіталізація Goldman Sachs протягом усього року підтримувалася на рівні 92 мільярдів.

Порівняйте самі

З початку поточного року капіталізація біткоіни збільшилася на 75 млрд доларів (першого січня цей показник становив 15 мільярдів). А загальна капіталізація Goldman Sachs трималася стабільно на рівні трохи вище 90 млрд доларів.

Перевага над капіталізацією "Голдман Сакс" стало важливою подією в історії bitcoin. Адже Goldman Sachs є другим за величиною своїх активів інвестиційним банком. Але тепер криптовалюта ставить собі за мету досягнення 100-мільярдної капіталізації. Вона все ще неабияк відстає від найбільших комерційних банків, таких як JPMorgan Chase і Citigroup. Ринкова вартість останніх оцінюється 350 і 159 мільярдів доларів відповідно.

Є до чого прагнути

Щоб біткоіни виріс до капіталізації JPMorgan, він повинен коштувати хоча б 25 тис. Доларів. Про можливість досягнення такої вартості говорять багато відомих інвестори і високопоставлені чиновники.Ту ж ідею підтримує знаменитий стратег і інвестиційний консультант Том Лі. Він заявив, що бачить можливість досягнення bitcoin 25000 $ вже до 2022 року.

Лі є противником ідеї Джеймса Дімона про те, що криптовалюта - величезний міхур, готовий вибухнути в найближчому майбутньому.

В світі зараз існує всього 300 тис. Власників біткоіни, які володіють криптовалюта із загальною вартістю 5 тис. Доларів і більше. Якщо біткоіни міхур, то компанія iPhone в 2007 році теж могла виявитися міхуром. Тоді за чотири дні було продано 500 тис. Телефонів. Bitcoin - це технологія. Мережа, завдяки якій працює криптовалюта, забезпечує гарантію збереження високої вартості електронної валюти. Сам bitcoin не так цінний, як його блокчейн. Сьогодні, щоб створити один підроблений біткоіни, потрібно витратити 30 млрд доларів.

Віртуальна валюта не схожа ні на кого

криптовалюта - це окрема економіка, яка працює в своїм відособленим децентралізованої мережі. Про це зазначалося в дослідницькому документі Банку Фінляндії. Зростання капіталізації біткоіни на цьому тижні доводить це. Блокчейн не потребує посередників, провайдерів фінансових послуг, таких як банки.

Спочатку найбільші фінансові інститути виступали проти біткоіни, вважаючи його ринок недостатньо зрілим. Але, врешті-решт, вони змушені визнати криптовалюта, враховуючи зростаючий попит на неї і високий рівень ринкової капіталізації.

Пол Вигна з Wall Street Journal минулого місяця заявив, що Goldman Sachs починає торгівлю біткоіни, з метою задовольнити зростаючий попит на електронну валюту.

Багато хто вважає, що таке рішення конгломерату ініційовано його валютно-торговельний підрозділ і стратегічної інвестиційною групою.Це означає, що фірма розглядає майбутнє біткоіни, як засобу платежу, а не як сховища цінності або віртуального золота.

У міру зростання попиту на біткоіни в багатьох країнах світу, капіталізація ринку як і раніше буде рости, обганяючи своїми обсягами найбільші міжнародні корпорації.

Як ви вважаєте, чи зможе біткоіни коли-небудь обігнати JPMorgan за рівнем ринкової капіталізації? Напишіть про це в коментарях до статті.