Bitcoin Gold BTG

Bitcoin Gold BTG

Курс долара

до рубля | до гривні | до тенге $ 82. 2432 (▼ -8. 59%)
0. 00915515 BTC
- ціна до біткоіни

За 7 днів

(▼ -26. 46%)

Ранг # 20

Дивитися top100

Загальна капіталізація: $ 1, 387. 5 млн

Оборот торгів (24г): $ 26, 234, 000

Вебсайт Всього монет Алгоритм Тип Proof
// bitcoingold. org / 16970399. 0 Equihash PoW

->

Графік Bitcoin Gold

Опис Bitcoin Gold

2017 рік був дуже багатий на події в світі криптовалюта. Влітку був перший великий подорожчання біткоіни, яке привело його шанувальників в справжнє захоплення, адже власники колись непотрібних електронних монеток отримали не тільки привабливу і цінну монету, але і велику грошову суму, рівну в сім тисяч доларів за одну монетку. Також, ще одним переломною подією стало відділення одного з сегментів криптовалюта від загальної мережі. Даний форк був названий Bitcoin Cash і видавався всім власникам оригінального біткоіни в співвідношенні один до одного. Це дозволило пасивним чином, просто зберігаючи монети на своєму гаманці, отримати певну кількість грошових коштів в уже нової криптовалюта. Крім нього, Bitcoin gold теж зволив відокремитися, створивши свій власний блокчейн з іншим алгоритмом Майнінг.

Чому був створений Bitcoin gold?

Спочатку біткоіни було легко Майні. До 2013 року багато людей використовували свої потужні персональні комп'ютери для того, щоб заробляти на них перші в історії біткоіни. Згодом складність мережі збільшилася, новачки були змушені піти з Майнінг біткоіни, перейшовши на інші, більш дрібні валюти.Найпопулярнішим альткоіном для власників ферм на відкритих став знаменитий в даркнета Monero. Його структура дозволяє Майні виключно на відкритих, а ASIC- системи блокчейн просто на просто не сприймав. Таким чином, мережа стала демократичною і доступною для новачків. Алгоритм X11 був розроблений командою альткоіна монери спеціально для цих цілей. Тепер монета ані трохи не залежить від свого прабатька. Деякі фахівці вважають, що вона буквально живе своїм життям. Все це стало можливо після створення свого алгоритму, а не використання SHA-256.

Bitcoin gold вирішив піти по шляху монери, однак у нього буде набагато більше капіталу і Майнер, які швидко обженуть його за обсягом видобутку. Bitcoin gold зародився в майнінговой фірмі Китаю під назвою LightningASIC. Вони володіють найбільшим як в Китаї, так і в усьому світі, пулом для Майнінг. Біткоіни там видобувається в колосальних масштабах. LightningASIC створило біткоіни голд з метою зробити Майнінг популярним серед власників потужних комп'ютерів, які не бажають купувати дорогі ASIC.

Переваги

  • Показана Майнінг без потужного устаткування;
  • Високий рівень приватності;
  • Децентралізованість;
  • Хороші перспективи розвитку і зростання.