Bitcoin - фільмотека

1. Біткоіни - Образ Майбутнього Bitcoin - Відео вересень 2017р (Китай)

Документальний фільм про # біткоіни, про його минуле, сьогодення, і майбутнє. Про те, як з'явився біткоіни, хто такий # Сатоши # Накамото, хто творець біткоіни. Чому біткоіни, і технологія на якій він працює - # Блокчейн, вже дуже вплинули на суспільство і світ в цілому. Яким бачать майбутнє # біткоіни сучасні ентузіасти # криптовалюта і блокчейн-технологій. Як з'явився Майнінг, як зароджувався # Майнінг, і чи варто починати # Майні біткоіни. Хто такий Сатоши Накамото? Куди пропав Firedcat, засновник Майнінг на ASIC? Винахідник #ASIC Friedcat, пропав безвісти! Як спекулянти заробляли мільйони доларів на біткоіни? Відповіді на ці та інші питання, ви знайдете в документальному фільмі біткоіни - Образ Майбутнього / Bitcoin - Shape The Future. Прем'єрний показ документального фільму Bitcoin - #Shape The #Future відбувся на саміті Shape The Future в Гонконзі. Фільм знятий компанією #BitKan, за підтримки #Bitmain, #Huobi, #Bixin і #ViaBTC. Близько півроку знімальна команда подорожувала по Китаю, спілкуючись з найвідомішими діячами світу кріптоіндустріі країни. У зйомках взяли участь більше двадцяти керівників різних компаній, бірж, обмінників і майнінгових компаній. #Bitcoin - Shape the Future знятий відомим китайським режисером Лі Юнь Ци і співзасновником компанії BitKan Фанні Юй. У фільмі розповідається про становлення біткоіни-індустрії, починаючи з 2009 року, коли був створений генезіс- # блок першої # криптовалюта.

2. Золото цифрового століття Bitcoin

криптовалюта Bitcoin в першому документальному фільмі російською мовою "криптовалюта. Золото цифрового століття ". Історія грошей, Майнінг, піца за мільйон доларів, біткойнов в Росії і багато іншого.

3. біткоіни (Bitcoin) новий фільм 2017! Переворот в довірі біткоіни і Блокчейн!

# Фільм про біткоіни складається з декількох частин. Він знятий з основ книги Поппер Н. - Цифрове # золото. Неймовірна історія біткоіни - 2016 ➤ Частина 1 "На початку" - присвячена створенню # біткоіни і # блокчейна. У цій частині - думки розробників, # Майнер, представників регулюючих влади і самого автора - Н. Поппера про те, що ж таке #Bitcoin & #Blockchain і кому це потрібно ... ➤ Частина 2 "# Майнінг і Майнер" - розповідається про Майнінг і Майнер, що регулюють мережу біткоіни. У цій частині про те, як видобувається (створюється) біткоіни. На цей раз експерти розкажуть про те, що ж таке Майнінг, а також чому саме в Китаї виробляється більшість # btc-монет. ➤ Частина 3 "біткоіни в пошуках себе" - тут герої будуть сперечатися про те, як впоратися з потоком трафіку в мережі, чи повинна вона бути централізованою або децентралізованою. У цій частині експерти обговорять те, яким біткоіни буде в майбутньому і який він сьогодні. Чи варто збільшити блоки? Як зміниться система винагород? ➤ Частина 4 "Блокчейн на підйомі" - ми почуємо про зліт цифровий валюти і про те, як до неї ставляться великі фінансові інститути. У цій частині Н. Поппер, В. Бутерін і інші експерти висловлять свою думку щодо того, що ж краще - блокчейн або біткоіни. Це ж питання зараз гостро обговорюється, наприклад, в Китаї. Тим цікавіше: дивіться, обговорюйте і робіть майбутнє разом з крипто-світом вже сьогодні!➤ Частина 5 "Блокчейн # Ефіріума" - присвячена мережі #Ethereum, про те як ... Віталік будує глобальний, розподілене супер-комп'ютер. У цій частині Н. Поппер, В. # Бутерін і співтовариші розкажуть, що є # Ефір і кому він потрібен. Чим він краще (гірше) біткоіни і навіщо був взагалі створений. Безумовно, буде порушено і наболіле питання про #DAO. ➤ Частина 6 "Кооперація vs Розрив" - заключна, розповідає про протистояння концепцій відкритого і закритого блокчейна і про те, як # технологія розподіленого реєстру може змінити світ. В останній частині Н. Поппер і співтовариші міркують про те, що ж переможе: закриті або відкриті блокчейн-системи? І в чому їх різниця? Навіщо взагалі потрібні закриті # blockchain-технології? Питань - багато, а відповідей ... ще більше.

4. Що потрібно знати про Bitcoin в 2017 році

Підписуйтесь в Telegram!