BitCAD і спрощення бізнесу по-Казанської

Консорціум BitCAD - Tectum і Казанський (Приволзький) Федеральний Університет будуть вести спільні дослідження. Групі дослідників нададуть спеціальну лабораторію, обладнану за останнім словом науки і техніки. Вчені та представники компаній повинні виробити методики тестування блокчейн інновацій в світлі їх застосовності в інфраструктурі бізнесу.

Лабораторія буде займатися питаннями інтеграції інтерфейсів прикладного програмування, створення і впровадження моделей бізнесу та ін. Університет надасть лабораторії свій високопродуктивний суперкомп'ютер. До складу групи, крім наукових співробітників вузу, запросять і зацікавлених студентів.

BitCAD відома як криптографічний бізнес-платформа, здатна аналізувати бізнес-процеси. Її робота базується на DLTі смарт-контрактах, що забезпечують простоту і безпеку угод. Розподілене реєстр BitCADдаёт можливість підключення безлічі ділових партнерів з різних країн. Окремою фішкою впроваджуваних проектів також стане торговий DLT-движок від Tectum, який можна застосувати в будь-якій сфері економічної діяльності.

У керівників проекту великі плани. Смарт-контракти BitCADдают зрозуміти, що "закон буде посилено кодом", а самі затребувані вузівські спеціальності незабаром будуть крокувати рука об руку з блокчейн інноваціями.Компанії зацікавлені в розвитку співпраці з відомими вузами, а також в отриманні молодих перспективних фахівців до своїх лав.

Відзначимо, що з 4 травня по 4 червня BitCad планує провести краудсейл. Під час кріптовалютного франдрайзінга буде реалізований 51 млн токенов. Детальну інформацію про краудсейле проекту можна почитати в блозі BitCAD.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!