AutoTip - безкоштовний плагін Chrome для оплати контенту криптовалюта

Платежі по монетизації контенту за криптовалюта стали доступні в google Chrome за допомогою недавно розробленого безкоштовного плагіна з відкритим вихідним кодом. AutoTip - плагін Google Chrome, який може бути завантажений безкоштовно. Вихідний код також доступний на GitHub. AutoTip пропонує багато переваг для творців контенту, так як це вільний у використанні плагін дозволяє їм легко монетизувати свій контент, не обтяжуючи своїх шанувальників і відвідувачів настирливої ​​рекламою.

Один з найцікавіших аспектів AutoTip є той факт, що, як і криптовалюта, які підтримуються, проект повністю децентралізований. AutoTip може бути налаштований для автоматичного відправлення при кожному завантаженні сторінки, або тільки рядки. Приємне і функціональне доповнення, яке повинно бути зрозуміло простим користувачам. Майте на увазі, що AutoTip не призначений для використання великої кількості електронних грошей. Творці плагіна радить користувачам не зберігати криптовалюта в еквіваленті більше 25 $ на одному зі своїх випадково згенерованих гаманців, плагін не підтримує посилені заходи безпеки.

Процес установки AutoTip досить простий. Потрібно встановити плагін Google Chrome, і відправити кошти на сгенерірованни адреса гаманця, щоб почати відправку платежів. Творцям контенту, з іншого боку, просто потрібно додати фрагмент HTML коду в сторінку.
Джерело
Матеріал надав: Alex03