На рівні чуток: Національний банк Австралії закриває рахунки біткоіни-компаній

Національний банк Австралії (НБА), що вважався одним з найбільш доброзичливих фінансових установ до криптовалюта, здається, вирішив змінити своє ставлення до віртуальних грошей. Зокрема, згідно з інформацією місцевої компанії LocalBitcoins, один з найбільш активних користувачів якої, Йо Шима, отримала лист від банку з тим, що НБА має намір закрити на початку травня всі його рахунки.

Йо Шима, який щотижня продає і купує цифрових монет на більш ніж 50 тис. Австралійських доларів, опублікував листа, отриманого ним від Банку:

"Національний банк Австралії постійно відстежує ступінь ризику, яку несе за собою співробітництво з тими чи іншими компаніями ... Деякий час назад Банк провів аналіз діяльності компаній, бізнес яких орієнтований на криптовалюта і прийшов до висновку, що вони піддають нас неприйнятного рівня ризику нашому бізнесу і репутації ... Як результат, НБА вирішив відмовитися від пред дання банківських послуг Вам і закриє Ваші рахунки 2 травня 2014 року ".

Ми спробували отримати коментар від представників банку, проте вони ніяк не прокоментували дану інформацію. На офіційній сторінці австралійського банку також будь-якої інформації, яка б підтверджувала слова трейдера, немає. Публічних заяв з цього приводу помічено не було.Виходячи з цього не виключаємо, що все це може виявитися інформаційним взбросов, спрямованим на розкачку курсу біткоіни і інших криптовалюта.

Якщо ж наведена інформація підтвердиться, то це буде негативним сигналом для біткоіни-ринку в Австралії, т. К. НБА завжди вважався одним з найбільш дружньо налаштованих фінансових установ, який з метою краще розібратися в криптовалюта спеціально привертав до себе компанії, чия діяльність пов'язана з віртуальними грошима.