Ештон Катчер: Кращий засіб від реформ Трампа - покупка біткоіни

Попит на біткоіни зростає в період економічної кризи, коли національна валюта послаблюється і уряд починає співпрацювати з центральним банком для здійснення контролю за рухом капіталу, намагаючись повернути фінансову стабільність.

Американський актор, продюсер, ангел-інвестор і ентузіаст біткоіни Ештон Катчер заявив, що криптовалюта може бути кращим засобом для того, щоб застрахуватися від політики Берні Сандерса або Дональда Трампа.

біткоіни в якості незалежної валюти стає все більш популярним активом для звичайних інвесторів протягом останніх декількох місяців. Як пояснив легендарний швейцарський інвестор Марк Фабер, біткоіни був єдиною валютою з усіх класів активів, резервних валют і товарів по всьому світу, які показали позитивний річне зростання по відношенню до долара за 2015 рік. Він обігнав всі відомі валюти.

Контроль від Трампа і Сандерса

Кандидати в президенти США Дональд Трамп і Берні Сандерс вже почали розглядати різні фінансові реформи і жорстку політику грошових переказів для емігрантів, щоб обмежити можливість відтоку доларів з США в інші країни .

У 2015 році Трамп заявив, що як президент, він буде проводити в життя важливі фінансові реформи. Вони включають можливість конфіскувати все грошові перекази, отримані від "незаконних виплат заробітної плати", посилаючись на мексиканських емігрантів, які працюють в країні.

"Мексика повинна платити за незаконні перетину кордону, а поки вони цього не роблять, Сполучені Штати будуть, серед іншого, конфісковувати все грошові перекази, отримані від незаконних виплат заробітної плати" - сказав Дональд Трамп.

Реалізація агресивної політики Трампа в секторі грошових переказів може сильно вплинути на економіку Мексики і суттєво послабити її національну валюту. Згідно з інформацією Центрального Банку Мексики, мексиканські робочі, які проживають в США, в 2014 році відправили додому $ 23. 6 млрд. Незважаючи на те, що грошові перекази становлять лише 2% від всієї економіки, бідні райони Мексики отримують 10. 5% свого доходу від грошових переказів.

У 2010 році мексиканці, що працюють в США, відправили додому більше 22 мільярдів доларів у вигляді грошових переказів своїм сім'ям, що становить 2. 1% ВВП Мексики. Хоча грошові перекази є невеликою частиною мексиканської економіки, вони стали третім за величиною джерелом іноземної валюти, після експорту нафти і виробництва, і представляють собою суму більшу, ніж надходження від міжнародного туризму і припливу прямих іноземних інвестицій.

Крім того, для найбідніших сільських районів Мексики, грошові перекази з США складають 19. 5% доходів, що набагато більше всіх надходжень від урядових програм по зниженню бідності, таких як програма Oportunidades (10. 2%) і програми підтримки сільського господарства Procampo (3. 8%).

З огляду на фінансову реформу Берні Сандерса, президент BitPay Тоні Галліппі пише в соціальних мережах, що покупка біткоіни також може бути захистом від негативних процентних ставок і кількісного пом'якшення. За останні кілька місяців центральні банки Данії, Швейцарії та Японії приступили до реалізації негативних процентних ставок з метою зниження інфляції в економіці.

"У кінцевому рахунку, негативні процентні ставки від ветерана грошової експансії - Банку Японії - відзначають капітуляцію ефективності методів QE в якості інструменту інфляційного таргетування в світі, де затяжний зростання боргу дисбалансів і цін на сировинні ресурси призводить до товарних війнам" - сказала Олена Комілева, економіст з G-plus Economics, в своїх коментарях по електронній пошті.