Apple змінює політику щодо біткоіни-додатків

Apple випустили оновлене керівництво для розгляду додатків в App Store, яке, ймовірно, може призупинити політику заборони біткоіни-додатків.

Оновлення вийшло відразу слідом за Міжнародною конференцією розробників - щорічним зібранням розробників Apple, під час якого зазвичай озвучуються плани компанії, важливі для клієнтів і всього ділового співтовариства.

В розділі керівництва "покупки і оплата" тепер значиться наступне:

Програми можуть підтримувати переклади схвалених віртуальних валют відповідно до вимог федеральних законів тих країн, в яких функціонує додаток

Така новина, звичайно ж, була зустрінута з ентузіазмом з боку співтовариства, однак, безсумнівно, варто чекати більш точного керівництва, щоб зрозуміти, чи стане саме біткоіни "схваленої" цифровий валютою.

Apple відомі тим, що часто до останнього зберігають в таємниці майбутні розробки, і, цілком можливо, що компанія готує якийсь власний продукт, з появою якого пов'язані зміни політики.

Нагадаємо, раніше з App Store було видалено всі біткоіни-додатки, що дозволяють робити перекази коштів в криптовалюта, включаючи, наприклад, офіційний додаток від Blockchain. Розробникам доводилося урізати функціонал додатків або пропонувати зовнішні браузерні гаманці.