Анонімна покупка біткоіни

біткоіни як децентралізована грошова система має різних прихильників, в тому числі прихильників повних економічних і особистісних свобод, які хотіли б тримати свої гроші поза відомості і досяжності уряду. Однак забезпечення подібної фінансової анонімності - процес не з легких.

біткоіни-біржі, на яких відбувається купівля / продаж цифрових монет, часто прив'язані до конкретного банківського рахунку користувача в цілях реалізації можливості проводити різні операції, як з грошима, так і біткоіни. Очевидно, що банківський рахунок строго прив'язаний до особи власника грошей. Розглянемо два основних шляхи, приховування своїх капіталів з-під радара держорганів.

  1. Зарахування готівки через сервіс LocalBitcoins. com

LocalBitcoins - це сервіс, який допомагає тим, хто хоче купити біткоіни, вийти на тих, хто хоче продати їх і навпаки.

Для тих, хто бажає зберегти анонімність при купівлі цифрових монет досить вибрати зі списку доступних продавців довірена особа, яка готова продати бажану кількість віртуальних грошей. Продавець надає дані свого банківського рахунку, а покупець повинен буде зарахувати на нього необхідну суму. Як тільки транзакція підтверджена, протягом декількох хвилин, користувачеві буде зараховано еквівалентну у відповідність з поточними ринковими цінами за мінусом комісії кількість біткоіни.

Наприклад, якщо Ви хочете купити біткоіни на суму $ 100, то пошук по сервісу видасть приблизно ось такий список продавців.

З нього доцільно вибрати 1-го продавця, так як у нього найвищий позитивний рейтинг - 100%, а також він здійснив понад 100 транзакцій. Вибравши продавця, будуть доступні його контактні дані, а також відомості про його банківському рахунку, на який слід перерахувати бажану суму для покупки біткоіни. Як тільки транзакція буде підтверджена, можна вважати, що Ви анонімно придбали криптовалюта.

  1. Використання біткоіни-склянки

Якщо у Вас вже є біткоіни, які однак потрібно зробити анонімними, тоді знадобиться так званий біткоіни-стакан. Приблизно, схему його роботи можна описати таким чином. Якщо дві людини, наприклад, візьмуть по 50 рублів монетами, і кожен покладе їх в банку, а потім перемішає їх там, то коли вони дістануть свої гроші в тих же сумах, вже буде незрозуміло, у кого знаходяться саме ті монети, які він поклав в банку спочатку. Біткоіни стакан працює за таким же принципом. Він організовує групи людей, які спочатку створюють пул біткоіни, а потім знову розподіляють їх між собою. Зазвичай за це береться невелика комісія. Найбільш популярним з таких сервісів є BitcoinFog.

Джерело businessinsider. com