Анонс напрямків bitcoin Conference Russia 2016

Вже в цьому році сервіси на основі блокчейна спростять грошові перекази, покупки і отримання документів в держорганах. Банки США і Євросоюзу поспішають запатентувати нові розробки щодо прискорення транзакцій, а Visa випустила додаток, що дозволяє купувати, обслуговувати і страхувати авто.

Сервіси на блокчейне зручні, безпечні і дешеві як для одержувача, так і для відправника коштів. А головне - в них все прозоро і зрозуміло: хто відправив, хто отримав і куди пішли гроші.

Як розвивається блокчейн в Росії і яких сервісів на його основі чекати найближчим часом - про це йтиметься на Bitcoin & Blockchain Conference Russia. Захід пройде в самому центрі Москви 8 квітня. IT-розробники, фінансисти, а також всі, кому цікаво розвиток криптовалюта і блокчейна, дізнаються багато нового.

Конференція буде розділена на три напрямки:

біткоіни і блокчейн: перспективи, тренди, законодавство

В рамках секції виступлять: один із засновників найпопулярнішого в світі Bitcoin-гаманця Blockchain. com Ніколас Кері, експерт в області фінансового моделювання Поль Щурек, керуючий партнер юридичної компанії Артем Толкачов та інші фахівці галузі. Вони оцінять російський біткоіни-ринок і обговорять його розвиток. Ви дізнаєтеся, чи варто очікувати "сюрпризів" від законодавців і що буде з юридичним статусом Bitcoin в Росії.

Блокчейн в банках і платіжних системах

Представники "Татфондбанка" і венчурного фонду Life.SREDA розкажуть про спільне створення Фінтех-лабораторії: як домовлятися з партнерами, чи варто побоюватися заборонних заходів з боку регулятора і до кого звертатися за інвестиціями. Представник Національного розрахункового депозитарію прочитає доповідь про теорію і практику застосування блокчейна, а керівники банку та платіжної системи поділяться баченням перспектив цієї технології на Заході і в Росії.

Альтернативне застосування блокчейна

IT-розробники розкажуть про застосування блокчейна в Інтернеті речей і продемонструють проект Drone employee як приклад. Блок зацікавить всіх, хто цікавиться новітніми розробками і працює як з софтом, так і з залізом.

Все три напрямки конференції можна відвідати по одному вхідному квитку.

Детальніше про спікерів та програмою Bitcoin & Blockchain Conference Russia читайте на сайті заходу.