Оголошено переможця аукціону з продажу 30000 біткойнов

Оголошено переможець аукціону з продажу 30000 біткойнов, проведеного минулої п'ятниці службою федеральних маршалів США.


Ним став Тім Дрейпер (Tim Draper), відомий венчурний капіталіст, саме він зробив останню пропозицію і придбав все 10 лотів (29 000+ BTC) на суму понад 18 мільйонів доларів.
Про це стало відомо з блогу стартапу Vaurum на medium. com. Згідно з цим повідомленням, автором якого є генеральний директор Vaurum Авіш Бхама, Т. Дрейпер стане партнером Vaurum з метою забезпечення Bitcoin-ліквідності ринків, що розвиваються.
В заяві Дрейпера йдеться:
"Bitcoin звільняє людей від роботи зі слабкими валютами в умови сучасної ринкової економіки. За допомогою Vaurum і придбаних біткойнов ми отримали можливість створення нових сервісів, які зможуть забезпечити ліквідність і впевненість" покалічених "слабкими валютами ринків. Ми хочемо дозволити людям тримати біткойни і торгувати ними, щоб убезпечити себе від ослаблення національних валют ".
Vaurum позиціонує себе як "надійний Bitcoin-біржу для фінансових інститутів" і придбані біткойни зможуть допомогти в обміні як джерело ліквідності. Vaurum в першу чергу орієнтується на країни, що розвиваються де отримати доступ до Bitcoin все ще важко, але саме там він необхідний найбільше.
"Ми раді можливості використовувати ці монети з користю і з нетерпінням очікуємо спільної роботи з Тімом таким унікальним способом", сказав А. Бхама.
Матеріал надав: Xarper

Джерело