Анатолій Аксаков: боротися з криптовалюта неефективно

через великий резонанс навколо заяви QIWI про намір ввести в Росії власну криптовалюта, в тіні залишилася інша, досить значима новина.

За інформацією РІА Новини, голова комітету Держдуми з економічної політики Анатолій Аксаков заявив, що перешкоджати реалізації криптовалюта, які останнім часом з'являються у багатьох країнах, не потрібно, однак варто ретельніше регулювати цю сферу.

Як зазначив Аксаков, останнім часом з'являється багато криптовалюта, які емітуються в багатьох країнах світу:

Анатолій Аксаков:

"Я думаю, що такі спроби будуть тривати і перешкоджати їх реалізації, на мій погляд, неефективно. Науково-технічний прогрес рухається вперед і, очевидно, бажання використовувати нові платіжні інструменти буде постійно з'являтися у міру розвитку технологій. "

На його думку, необхідно просто ретельніше регулювати цю сферу:

Анатолій Аксаков:

"На мій погляд, Центральному банку потрібно дуже уважно вивчати цю практику і в разі потреби пропонувати правові способи регулювання і використання таких інструментів або за допомогою закону, або за допомогою нормативних актів ЦБ. "

Він підкреслив, що причиною необхідності регулювання цього процесу появи криптовалюта є те, що дуже часто такі платіжні інструменти використовують шахраї для заманювання громадян з заощадженнями. При цьому зазначивши нові потенційні переваги, які можна отримати при використанні криптовалюта: