Аналітик saxo Bank: через 10 років біткоіни буде коштувати 100 000 $

Прогнози ціни біткоіни через n років вельми популярні в співтоваристві, особливо, коли вони виходять від відомих у фінансовому світі людей. Наприклад, недавно член ради директорів PayPal і засновник кріптовалютной компанії Xapo, Венсес Казарес, заявив, що через 5-10 років біткоіни коштуватиме мільйон доларів.

Аналітик Saxo Bank, Кай Ван-Петерсен (Kay Van-Petersen), зробив більш скромний прогноз: він сказав, що ціна біткоіни може вирости до 100 000 $ в найближчі 10 років.

Щоденний обсяг торгів на кріптовалютном ринку як і раніше становить лише малу частку провідних фондових ринків, таких як NASDAQ, незважаючи на те, що поступово наближається до їхнього рівня. Для того, щоб кріптовалютний ринок перевершив обсяги торгів хоча б однієї великої фондової біржі, йому буде потрібно досягти ринкової капіталізації в трильйон доларів. Ван-Петерсен заявив, що на це здатний тільки біткоіни.

За прогнозами аналітика Saxo Bank, через 10 років обсяги торгів біткоіни становитимуть 10% від середньодобового обсягу торгів на валютному ринку США (500 млрд доларів). В результаті цього, капіталізація криптовалюта може досягти позначки $ 1. 75 трлн.

Зараз щоденний обсяг торгівлі на кріптовалютном ринку становить близько 4. 3 млрд доларів. Тобто, для досягнення зазначених вище значень, він повинен збільшитися в 100 разів. З огляду на експоненціальне зростання біткоіни за останні кілька років, такий обсяг через 10 років не виглядає неймовірним для кріптовалютного ринку.

Ван-Петерсен наголосив, що біткоіни використовується в якості цифрової валюти в країнах, де немає стабільної грошової системи - таких, як Венесуела, де біткоіни виступає в якості рятувального круга для інвесторів.

"Обсяги ростуть, волатильність знижується. Багато хто говорить про волатильності, але для Зімбабве або Венесуели, ця волатильність нічого не означає. Я думаю, що на Заході багато хто вважає, що це спекулятивно, але потреби ринків, що розвиваються будуть різними", - вважає Ван-Петерсен.

Він відзначає збільшення ринкової капіталізації біткоіни і підкреслює, що для досягнення 100 000 $ в найближчі 10 років, він повинен дозріти як технологія, вирішити проблеми масштабування мережі і бути прийнятим в якості цифрової валюти і цифрової системи готівки замість активів і довгострокових інвестицій .