Аналітик goldman Sachs: біткоіни може вирости до 4 000 доларів

Незважаючи на те, що ціна на біткоіни вже виросла в три рази з початку року, на думку головного аналітика Goldman Sachs, кращі часи криптовалюта ще попереду. Курс біткоіни кілька разів у 2017 році оновлював історичні максимуми.

1. січня біткоі коштував 1000 доларів, а в середині червня побив всі рекорди ціною в 3000 доларів за монету. Багато поставилися до такого зростання з великою часткою скептицизму, вказуючи на те, що ціна штучно роздута, і називаючи біткоіни черговим міхуром. Однак оптимісти вважають, що в зростанні є певні закономірності і що він ще не досяг свого піку.

Шеба Джафарі (Sheba Jafari), глава аналітичного відділу Goldman Sachs, зазначила в розсилці для клієнтів банку, що ціна на біткоіни скоро досягне 4 000 доларів. Джафарі, яка не так давно переконувала клієнтів банку інвестувати в біткоіни, передбачає, що вартість криптовалюта буде і далі зростати, приносячи все більше прибутку своїм інвесторам. Джафарі, яка також є віце-президентом підрозділу з цінних паперів, вважає, що біткоіни "все ще перебуває в четвертій коректує хвилі".

Ця четверта хвиля "повинна не допустити падіння криптовалюта нижче +1857 доларів", - повідомила головний аналітик своїм клієнтам з Уолл-стріт. За її прогнозами, наближається п'ята хвиля буде досить агресивною.

Джафарі написала: "З огляду на поточний стан речей, мінімальна мета - 3212 доларів. Однак у криптовалюта є потенціал досягти 3915 доларів за монету, але на це потрібен деякий час".

Джафарі почала досліджувати біткоіни і розповідати про нього клієнтам банку через "великої кількості прохань на цю тему". Перший аналіз полягав лише в цінових кріптовалютних трендах на той період часу.

До недавнього часу вартість біткоіни продовжувала зростати, однак за останні два тижні ціна біткоіни почала падати але зараз скорегувалась вгору, досягнувши 2 500 доларів в середу. Нижче значущою цифри 2 000 $ біткоіни не опускався більше місяця.