Аналіз актуальних проблем хмарного Майнінг

З останнім падінням ціни bitcoin почалася нова дискусія про життєздатність багатьох аспектів майнінговой індустрії. Примітно, що одним з перших сегментів, який прийняв удар під час падіння ціни на криптовалюта - це послуги хмарного Майнінг, тобто потужності, розташовані в центрах обробки даних, які здають в оренду великі підприємства. 12 січня CEX. io оголосив, про припинення хмарного Майнінг в зв'язку з низькими цінами криптовалюта. У блозі компанія сказала, що хмарна видобуток вже просто не вигідна. Цими вихідними Ofcorti опублікував всебічний аналіз щотижневих даних мережі Bitcoin. Майнінговая компанія GHash. io повідомила про зниження кількості активних облікових записів користувачів с 34 000 до 6000 з 13 січня. Потім їх кількість зменшилася до 5500 користувачів. Падіння було пов'язано з рішенням CEX. io закрити послуги Майнінг. "Я думаю, що хмарна видобуток має малий вплив на швидкість мережі. Візьмемо, наприклад GHash. io (досить прозора компанія, щоб довести ці дані) - припинення роботи спровокувало вихід близько 28 500 користувачів - але це не мало майже ніякого впливу на швидкість мережі ".

Консультант по цифровим валют і підприємець Джонатан Левін описав хмарний Майнінг як хороший бізнес, але з деякими недоліками: "Хмарна видобуток здається хорошою ідеєю в теорії, гарантуючи, що право власності на потужності хеширования розподіляється між багатьма учасниками.Однак ринок страждає від відсутності прозорості та оперативного ризику, які в даний час завдають шкоди галузі від неефективного ціноутворення контрактів ".

У той час, як ціна відновилася незабаром після падіння, довгострокові прогнози зробити важко. Чотири місяці тому CoinDesk розглянув ряд проблем, що стоять перед майнінговой індустрією в довгостроковій перспективі, уклавши, що темпи зростання в той час були нестійкими. Припущення були засновані на істотно більш високі доходи Майнер і цінах на Bitcoin. з тих пір все з менілось до гіршого. Хоча складність і швидкість продовжували йти вгору, ціна Bitcoin знизилася більш ніж удвічі. Ofcorti розділяє заклопотаність Левіна про можливі проблеми централізації: "Я думаю, що головна проблема, викликана низькою ціною ВТС - це збільшення централізації". В той час, як питання про централізацію навис над всією галуззю, є ряд впливових лідерів, які вважають проблему перебільшеною. Гевін Андресен, головний спеціаліст Bitcoin Foundation, вважає, що не варто перебільшувати ризики від централізації. Проте, ряд компаній зберігають оптимізм і бачать великий потенціал в хмарному Майнінг. Бізнес-модель попереднього замовлення пішла - як і ринок для приватних осіб і аматорських продажів, хмарний сервіс може бути єдиним способом для великих компаній рухатися вперед. У той же час, деякі компанії йдуть з ринку Майнінг. Минулого тижня хмарний сервіс ZeroHash також оголосив, що буде змушений закритися через нерентабельність. При цьому, деякі компанії і раніше розширюються, залучаючи інвесторів і клієнтів. Вони не збираються закриватися - вони просто роблять те що потрібно, щоб зберегти конкурентоспроможність в умовах кризи.ІсточнікМатеріал надав: Alex03