Аналіз ціни на ефір: бульбашка лусне, але не зараз

За останній місяць ціна на ефір піднялася більш ніж на 300%. Межі цього зростання не видно, і ті, хто стверджують зворотне, недооцінюють його потенціал. Відкат в ціні безсумнівно відбудеться і ймовірно буде різким, жорстким і широко висвітлюються. Однак немає ніяких причин, які завадили б міхура на ефірі продовжувати роздуватися, по крайней мере, в найближчі кілька тижнів.

ринкова капіталізація Ефіріума вже становить понад 80% від капіталізації біткоіни - жоден інший альткойн не зміг навіть наблизитися до цього результату. Немає майже ніяких сумнівів в тому, що Ефіріум перевершить біткоіни на деякий час - принаймні до моменту активації SegWit (2x) - вирішальним днем ​​стане 1 серпня. Так само, як і біткоіни, Ефіріуму доведеться постраждати від власних проблем з масштабуванням, проте завдяки більш централізованого характеру його розробки, вони можуть зважитися досить швидко. Крім того ефір, на відміну від біткоіни, не має обмежену пропозицію і не повинен розглядатися, як засіб збереження капіталу. Його грошова маса зростає значно швидше, і це зростання залишається постійним.

Південна Корея стала причиною досягнення рекордного обсягу торгових операцій, навіть обійшовши Poloniex - лідера за кількістю обсягу операцій ETH / BTC:

Пузир ICO

Нові ICO і маркери з'являються щотижня, збираючи десятки мільйонів доларів. Один з найпопулярніших варіантів використання Ефіріума сьогодні - покупка і продаж цього спекулятивного активу для отримання швидкого прибутку.В даний час топ -1000 гаманців ефіру містять понад 5 мільярдів доларів.

Багато хто порівнює ситуацію, що склалася з міхуром доткомів, але не всі підтримують це позицію. Деякі бачать зв'язок з ранніми днями блокчейна, коли були запущені тисячі нових альткоінов. Більшість з них були абсолютно марними спекулятивними активами, які зникали швидко або повільно, проте деякі з них дожили до сьогоднішнього дня. Ранні дні ICO дуже схожі на цей період за винятком швидкості, з якою ICO на блокчейне Ефіріума отримують кошти.

ICO BAT зібрало 36 мільйонів за 30 секунд. Bancor - платформа і протокол, який збільшує швидкість монетизації, зібрав 150 мільйонів за 3 години буквально днями, ставши найбільшим ICO і краудфандінговим проектом в історії спільноти.

Однією з причин кінця міхура стануть нормативні вимоги, що забороняють звичайним користувачам брати участі в схемах, подібних ICO, залишаючи цю можливість тільки акредитованим інвесторам. Його кінець може прискорити крах одного з великих проектів ICO, який витвережували подіє на потенційних інвесторів.

Відображення в Теханаліз

Коли міхур все-таки лусне, варто звернути свою увагу на лінію 200 EMA, яка в даний момент зупинилася на ціні в 85 доларів. Зміни ціни не торкалися 200 EMA з моменту обвалу на початку лютого. Якщо індекс відносної сили (RSI) втримається в районі 50 після значної корекції, то варто очікувати продовження тренда. Якщо ж він впаде нижче 30, то велика ймовірність того, що тренду прийшов кінець.

Фібо-розширення і місячний півот дають опір на рівні 450 доларів. Фібо-розширення 1. 618 знаходиться в районі 490 доларів.

Резюме

1. Так, Ефіріум в міхурі. Так, швидше за все він продовжить рости найближчим часом через неконтрольовану спекуляції монетами.

2. Ні, це не буде тривати нескінченно. Коли вийдуть нормативи від SEC, яка вивчає фіаско DAO, відкат ціни буде швидким.

3. Судячи з даних теханализа, ціна на ефір може досягти не менше 450-490 доларів, але ніщо не заважає їй і піднятися вище 500 доларів.