Цікава пропозиція від bitminer

Доброго времени суток. Сьогодні виявив досить цікаву пропозицію від сервісу Bitminer - вони розпродають потужності від застарілих Асіка Ant s5 по понад низькими цінами - 0. 00004 BTC (або 1. 68 цента за GH / s). Але не поспішайте радіти - доходу ці застарілі Асіка той же приносять вкрай мало, т. К. Жеруть занадто багато електрики. Навіщо ж їх тоді купувати запитаєте ви? А ось навіщо - Bitminer обіцяє, що після того, як ці потужності перестануть приносити якийсь дохід (тобто витрати на електрику перевищать доходи від Майнінг), то ви зможете попросити вислати вам ці Асіка.

Правда, щоб вам вислали цілий Асік потрібно купити як мінімум 1155 GH / s потужностей Ant s5 - обійдеться така кількість потужностей приблизно в $ 20.

Резонне питання - навіщо вам потрібен цей Асік, якщо він споживає більше електрики, ніж приносить доходу? Ну, можливо ви зможете знайти, де отримати безкоштовне електрику (на роботі або ще де) тоді 1155 GH / s буде приносити вам вельми непоганий дохід, або ж вам просто цікаво подивитися як виглядає Асік і потримати його в руках, тоді у вас є шанс придбати його всього за $ 20. Ну, або ж ще один варіант - курс біткоіни різко злетить і ці застарілі Асіка знову почнуть приносити непоганий дохід.

Загалом, якщо ви хочете отримати собі Асік (нехай і застарілий і не вигідний), то можете спробувати придбати +1155 GH / s + потужностей за наступним посиланням - купити потужності Ant s5.

Ах так, ще кілька дуже важливих моментів:

- Я до сих пір не до кінця впевнений, що сервіс Bitminer на 100% надійний, тому можливо це просто піар хід і насправді Асіка вони нікому не вишлють.

- Якщо Асік все-таки вишлють вам поштою, то йти він буде з Англії і всі поштові витрати так само ляжуть на вас, так що розраховуйте все заздалегідь.

- Ну і самий неймовірний варіант розвитку подій - якщо раптом курс на біткоіни зараз почне різко зростати, то куплені вами потужності почнуть приносити неабияку прибути.