Дороге ескортне агенство в Лондоні приймає біткойни

Багатьом людям подобається ідея біткоіни, але для них складно знайти продавців, безпосередньо беруть цифрову валюту. І ось тепер Fallen Angels, лондонське агентство ескорт-послуг високого класу, почало приймати біткоіни.

Плата куртизанкам за допомогою Bitcoin в повному обсязі анонімна. Але, принаймні, вона не залишає слідів в банківських виписках.

Колишня куртизанка "Міс Сільвія" недавно відповідала на запитання користувачів форуму Reddit. Їх веб-сайт здається досить новим, виходячи з того, що твіттер компанії почав роботу 7 жовтня. "Міс Сільвія" говорить, що один мандрівний китаєць відкрив їм концепцію криптовалюта близько року тому.

Блог Fallen Angels каже з цього приводу, що вони рекомендують Bitcoin як анонімний і простий у використанні спосіб оплати.

"Міс Сільвія" говорить про ціну послуг в 1000 фунтів за годину або 5. 92 BTC. У Лондоні досить забезпечених людей, для яких такі суми не уявляють проблем. Близько 300 000 мільйонерів проживають в британській столиці, і серед них чимало мільярдерів.

Попит на елітні ескорт-послуги в Лондоні значно перевищує пропозицію.