Приклад настройки Майнер для пулу itzod

Увага! Цей пул закрився і більше не існує.

Список діючих пулів дивіться в статті Пули для Майнінг біткоіни

Налаштування GUIMiner

Переходимо по посиланню і викачуємо GUIMiner. Запускаємо. В поле "Server" вибираємо пункт "Other". В поле "Extra flags" прописуємо "-v -w128 -f8" (без лапок). Далі йдемо на сайт pool. itzod. ru і реєструємося. Заходимо в меню "Список Воркер". Створюємо Воркер по числу GPU у вашій системі. Вписуємо отриманий логін Воркер в поле "Username" і пароль в поле "Password". Для другої (і більше) відеокарти створюємо в GUIMiner новий генератор (File -> New miner -> New OpenCL miner ...), даємо йому назву і налаштовуємо. Тепер можна починати рахувати (тиснемо "Start mining!"):

Сам по собі GUIMiner - це консольний майнер poclbm + зручна графічна оболонка. Опис прапорів poclbm можна знайти тут.

Альтернатива - Phoenix

Як альтернативу GUIMiner можна використовувати консольний клієнт під назвою Phoenix. Переходимо по посиланню і викачуємо. Початковий порядок той же самий, що і для GUIMiner: реєструємося на pool. itzod. ru, створюємо там Воркер для кожного GPU в системі. Розпаковуємо скачаний архів Phoenix і створюємо поруч з "phoenix. Exe" txt-файл. Вписуємо в нього в один рядок:
phoenix -u // логін: пароль @ pool. itzod. ru: 8344 -k phatk2 DEVICE = 0 VECTORS BFI_INT WORKSIZE = 128 AGGRESSION = 11
де:
"логін" - логін Воркер.
"пароль" - пароль Воркер.
"phatk2" - ядро, яке використовується в основі розрахунків.
"DEVICE = 0" - номер GPU, з яким буде працювати Phoenix.
Для другого ярлика треба прописати "DEVICE = 1" і т. Д.
"WORKSIZE = 128" - експериментуйте, у одних швидше вважає, у інших повільніше.
"AGGRESSION = 11" - щось на зразок пріоритету, ніж число більше, тим пріоритет вище.Треба підбирати досвідченим шляхом.
Все інше залишаємо без змін. Зберігаємо файл і перейменовуємо в "run1. Bat". Таким же чином зробити для інших Воркер.
Запускати отриманий батник (батники).
Робота програми виглядає приблизно так:

Використання гаманця Bitcoin

З метою безпеки, всі свої BTC настійно рекомендується зберігати тільки в своєму локальному офіційному гаманці! Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею з безпечного зберігання гаманця Bitcoin.

Останню версію гаманця викачуємо з офіційного сайту - bitcoin. org

Запускаємо. При першому старті програма проганяє через себе все вже згенеровані блоки, тому дайте їх все завантажити і лише потім починайте з нею працювати. Для прискорення процесу рекомендується налаштувати відповідним чином брандмауер. Робиться це лише один раз і буде потрібно на це близько двох-трьох годин, в подальшому при кожному запуску програма буде пропускати лише знову пораховані блоки з моменту останнього включення. Цей клієнт може послужити нам посередником між біржею і пулом itzod, на якому ми вважаємо наші BTC. Отже, після запуску програми, буде згенеровано наш перший Bitcoin-адреса. Копіюємо його. Потім ви повинні вказати адресу свого гаманця в меню "Налаштування" ( "Задати / змінити адресу для виплат"). Висновок ВТС здійснюється в меню "Ваші нагороди". При натисканні на кнопку "Вивести кошти", з'являється віконце підтвердження виведення, після чого наявні на вашому балансі монети надсилаються на ваш гаманець. Варто відзначити, що кнопка "Вивести кошти", хоч я знаю, якщо на вашому балансі менше 0. 01 ВТС або ви ще не вказали адресу для виплат. Також слід врахувати, що наші BTC будуть перераховані не моментально (в середньому до 30 хвилин).Після надходження коштів в програмі буде написано "x підтверджень" і запис про це буде не сірою, а чорної.

Що стосується резервного копіювання, то потрібно знати, що всі ваші персональні дані зберігаються в так званому wallet-файлі, який можна перемістити на новий комп'ютер або в архів. Якщо він буде загублений, пошкоджено чи викрадено, то це може привести до втрати контролю над вашим гаманцем BTC. Зазвичай цей ключовий файл "wallet. Dat" розташовується у вашій Windows-системі в папці "% appdata% Bitcoin", наприклад, в Windows XP по шляху: "C: Documents and Settings username Application Data Bitcoin", в Windows Vista / 7: "C: Users username AppData Roaming Bitcoin".


Перейти до пулів